Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha néha nem tetszik a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha néha nem tetszik a viselkedése, de ő maga igen, attól még érdemes összejönni vele?

Figyelt kérdés
Nyilván egy 20-on X éves embert nem lehet megnevelni, nem is ez a szándékom. De néha olyan közönséges: csúnyán beszél, kimondja úgy ahogy gondolja a dolgokat, fura a szexhez való hozzáállása stb. Én visszafogottabb vagyok, persze káromkodom ha arról van szó, de én nő vagyok, tehát nem vagyok olyan nyers :) Egyébként kedvelem a humorát, hogy kedves, külsőleg is tetszik stb. Csak ez a modor dolog nem jön be annyira...
2013. febr. 3. 13:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és ami még zavar: sokat cigizik, bulikban meg nem is keveset iszik. Én egyiket sem csinálom. Szóval sok rossz szokása van, de a jó belső tulajdonságait meg nagyon szeretem.
2013. febr. 3. 13:41
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Ez a modora pedig vele lesz 30, 40 és 50 évesen is. Eltudod viselni, nem zavar baráti társaságban...

Én pl. nem tudnám elképzelni, hogy a páromnak olyan modora, szokásai vagy megnyilvánulása legyen, amit elítélek, vagy nekem nem tetszik. Milyen az, ha az ember a párja miatt szégyenkezik? :-S


szóval el kell döntened...zavar, vagy nem? ha zavar, mennyire...

2013. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Az előző vagyok...Én hozzád hasoló karakternek érzem magam, nem is kérdés, hogy egy nem ivó, nem cigiző párom van. Egyiket sem bírnám elviselni.A jó belső tulajdonságok és a rossz szokások tulajdonságok nálam ütik egymást. Ha rossz van több, vagy olyan amit nem bírok elviselni, akkor nincs kérdés
2013. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Ha már most sok dolog nem tetszik benne,akkor inkább ne erőltesd.Kár a fáradtságért.
2013. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak az a bajom, hogy nekem édesapám alkoholista volt, és napi 1 doboz cigit elszívott. De ugyanakkor jó ember volt: nem bántott minket, családszerető volt. Tudom hihetetlen, de egy szerethető ember volt. Mindezek mellett mikor józan volt: szórakoztató, intelligens, humoros. Mondjuk ő azért kezdett el inni, mert anyukám meghalt, és nem tudta feldolgozni, és hamarosan ő is meghalt. De sokszor az járt a fejemben, hogy ilyen férfit nem akarok. De közben meg most talán pont ilyen lesz mellettem? És ezért is vagyok tanácstalan ha reálisan akarok gondolkozni.
2013. febr. 3. 13:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"ha néha nem tetszik a viselkedése, de ő maga igen"

??? Dehát a viselkedése az ő maga

2013. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hogy mi itt mit írunk, azt neked kell eldöntened, hogy érdemes e vele összejönni.

Senki sem tökéletes. Neked kell mérlegelni, hogy elviseled e az ő hibáit, vagy keresel mást, és annak a hibáit viseled el.

2013. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Van olyan, hogy valakinek rossz napja van, azt ki lehet bírni. De ha folyamatosan kiállhatatlan, nem várnék, hogy félévente egyszer jobb napja legyen. Szóval érted.
2013. febr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
menekülj tőle. A lumpen stil annyira bele ivódott, hogy ezt nem fogja elhagyni. Olyan égő olyan emberrel menni az utcán, akiből csak a trágárság jön ki. Nem külsőt nézd, hanem a belbecset, és az eléggé piszkos
2013. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem tudjuk ezt neked megmondani. Maximum adsz neki egy esélyt, megpróbáljátok együtt, aztán majd látjátok.
2013. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!