Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam bátyja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akivel elég jóban vagyok.Tetszik a bátyja, aki két évvel idősebb.Félek a haverom reakciójától.Nem tudom mit tegyek.Attól félek, hogy a tesója kislánynak tart... 14L/16F

2013. febr. 4. 17:58
 1/2 anonim válasza:

Próbálj meg a fiúval beszélgetni:) mondjuk ha jóba vagy a tesójával és átmész hozzájuk még konkrét ürügy sem kell:)

Ha beszélgettek, szerintem abból rá fogsz majd jönni. Ha esetleg kedves,jófej veled akkor megéri kockáztatnii majd később, de ha bunkó,rideg akkor sztem felejtsd el.:)

2013. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. febr. 4. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!