Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik a bátyja pedig az osztálytársam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt hiszem én is tetszek neki, de még nem beszéltünk (egy suliba járunk) és a bátyjával se nagyon beszélek, az a baj, hogy eléggé zárkózott vagyok. :S És úgy is érzem, hogy nálam jobbat érdemel a fiú, nem tudom elképzelni, hogy összejönnék vele, mindenki erről beszélne. :/ 17l
2010. dec. 26. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
szo*pd le
2010. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon unatkozol?
2010. dec. 26. 22:10
 3/6 Futurare ***** válasza:

Ha rutinos vagy, akkor nem nehéz elkapnod őt, és a cumi mindig bejön.


Komolyan pedig:

pl.: facebook: ismerősnek jelölöd, majd dobsz neki egy pm-et, hogy "felvettelek, mert egy osztályba járok a bátyáddal." esetleg "a bátyád osztálytársa vagyok, és nagyon tetszel nekem."


vagy valami..........

2010. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy a fiúnak(aki tetszik neked) a bátyja, a te osztálytársad. Vagyis fiatalabb nálad az, aki tetszik neked?

Miért gondolod, hogy jobbat érdemel a fiú nálad?

És hogy-hogy nem beszélsz a bátyjával, ha osztálytársak vagytok? :D


Bocsi az ennyi kérdést, csak próbálom kihámozni a kérdésed.

(én is hasonló cipőben jártam)

2010. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vagy fiatalabb 1 évvel vagy ugyanannyi mint én. Hát azért nem beszélek a bátyjával, mert mint írtam zárkózott vagyok. Igen, tudom fura és utálom is magam emiatt, hogy ilyen vagyok. Nem tudom elképzelni, hogy járjak valakivel pláne egy olyan helyes fiúval mint vele. Egyszerűen tökéletes modellnek is elmehetne (és ezt nem csak azért mondom, mert nekem tetszik :D).

Azon gondolkozok, hogy osztálytársammal beszélek erről ő szokott vele beszélgetni csak az a baj nem tudom ők hogy vannak egymással, lehet bejönnek egymásnak. :/

2010. dec. 27. 00:12
 6/6 anonim ***** válasza:
pálinkát
2011. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!