Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok adni valami tanácsot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok adni valami tanácsot, hogyan hódíthatnám vissza?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki most fél éve kapcsolatban van előtte nagyon sokat találkozgattunk és beleszerettem. De elrontottam a dolgokat, nem mondtam el őszintén mit éreztem. még most is szeretem. titokban találkozgatunk. sokat veszekedik a barátjával. és elmondta, annó ő is szeretett engem. és hogy most újra fellángolt. de nemtudja, hogy most mit csináljon.
2013. febr. 4. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond el őszintén mit érzel. Mit éreztél. Most megint kaptál egy lehetőséget, tudod mit rontottál többé ne ess ebbe a hibába.
2013. febr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben voltam. Végül nem mert lépni és maradt a biztos kapcsolatában. Pedig nem is szerelmes...
2013. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!