Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez az érzés miért van, velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az érzés miért van, velem van a baj? FONTOS

Figyelt kérdés
A párommal fél éve vagyunk együtt,többször veszekedtük már,volt, hogy nekem jött meg ordította, hogy takarodjak el, meg édesanyám szídta...De mikor azon gondolkodom, hogy elhagyom akkor sajnálom és úgy érzem, hogy szeretem.És úgy érzem, hogy nála jobbat nem találhatok met szeret engem!Ez miért van velem?Mit csináljak?
2013. febr. 5. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Stockholm-szindróma
2013. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézz a tükörbe és kérdezd meg magadtól, hogy tényleg ezt érdemled? Tényleg ennyire tartod magad? Beéred ennyivel egy boldog párkapcsolat helyett? Ha a válaszod igen, akkor maradj. Ez esetben viszont meg is érdemled.
2013. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát a Stockholm-szindróma inkább túszdrámáknál jellemző, bár erre is rá lehetne húzni, itt inkább önbizalomhiány lehet a háttérben, félsz, hogy nem találsz mást. Ott kell hagyni és meglátod, hogy van élet az orángután.
2013. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ne alázd már meg magad ezzel.velem is volt hasonló.a pasi egy idő után rájön,hogy bármit megtehet veled,és tényleg bármit meg is fog tenni.ha van eszed,még most kiszállsz.én sajnos még túl naiv és fiatal voltam,pedig egy csomó rossz dolgot megelőzhettem volna,de nem,mert úgy gondolkodtam,ahogyan te.ez nem jó.ha így bánik veled,ott kell hagyni,nem babusgatni meg mellette maradni
2013. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azonnal elhagynám. Szóban terrorizál téged. Megfélemlít! Mi lesz majd később? Neked esik és jól megver? Az előző barátnőivel hogy bánt, azt nem tudod?
2013. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy inkább nézz tükörbe és képzeld el ahogy össze vagy verve, képzeld el a születendő gyerekeiteket, amint végignézik ahogy ver, és morbidan képzeld el azt, hogy koporsóban fekszel....


A legtöbb bántalmazott nő ott végzi....


NA most gondolj bele. Ezt érdemled? Ilyen életet akarsz magadnak és a leendő gyerekeidnek?????


Szerintem nem, és ha okos vagy sürgősen lépsz! És majd rájössz hogy milyen ha valójában szeret valaki.....

2013. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 winR ***** válasza:
Ilyen sz@rházi agresszív majmokat ott kell hagyni, még akkor is, ha szereted! Jobb nem lesz, megváltozni nem fog, maximum negatív irányban. Előbb-utóbb elkezd majd verni...Jobb ezt elkerülni.
2013. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az előző kapcsolatom sem működött,de ott is volt majdnem minden nap veszekedés.A mostani barátom megismertem és össze is költöztünk.Sajnos még nem doglgozok,mert nincs munka pedig rengeteg helre beadtam az önéletrajzom.De úgy költöztünk össze, hogy Ő ezt tudja.És azóta nagyon sokszor a fejemhez vágta, hogy mindent ő fizet,ezt meg azt ő vette.Pedig volt spórolt pénzem és én is vettem pár dolgot,nem csak ő!Régi barátnőit nem ismerem,nem is volt elöttem komoly kapcsolata,azt mondta azért mert egyik se volt számára tökéletes!De nem így ismertem meg, hogy néha a legkisebb dolgok miatt s van dühkitörései!Teljesen rendes-aranyos embert ismertem meg,ha meg ordibál velem utána képes órákig-napokig sírni hogy bocsássak meg neki,meg szeret...De nem tudom miért sajnálom,lehet,mert sír meg mondogatja, hogy szeret!?
2013. febr. 5. 11:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Nah, nem elég, hogy paraszt, még beteg is. Előbb-utóbb ütni is fog, aztán majd napokig sír, te meg megbocsájtasz neki mert sajnálod. Hát tényleg ezt akarod???!
2013. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

az apám ugyanezt csinálta. Először csak ordított, majd sírt hogy bocs. MAjd ütött és sírt hogy bocs, aztán már előttünk gyerekek előtt ütött és sírt mindenkinek hogy nem akarta.

Az anyámnál akkor telt be a pohár mikor először ránk kezet emelt és persze sírt hogy ne haragudjunk.......


Értsd meg hogy egy érzelmileg labilis agresszív állattal vagy, akinél egy kis apróságnál elszakad a cérna és majd kishíján agyonver....


az hogy eleinte normális volt egy dolog.... Tudod a mézédes első hónapok...... De egy életen át nem tudják a normális ember látszatát kelteni és kibújik a szög a zsákból.......


Légy okos és ne tedd magad tönkre mellette....

2013. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!