Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez az érzés miért van, velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az érzés miért van, velem van a baj? FONTOS

Figyelt kérdés
A párommal fél éve vagyunk együtt,többször veszekedtük már,volt, hogy nekem jött meg ordította, hogy takarodjak el, meg édesanyám szídta...De mikor azon gondolkodom, hogy elhagyom akkor sajnálom és úgy érzem, hogy szeretem.És úgy érzem, hogy nála jobbat nem találhatok met szeret engem!Ez miért van velem?Mit csináljak?
2013. febr. 5. 10:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sajnos itt nem csak az érzelmi hanem az egzisztenciális függés is megvan. Ebből a kapcsolatból csak úgy tudsz szabadulni, ha önnáló leszel.


Van hova menned? Van egy megbízható, jó barátod, barátnőd akinél ellakhatsz?

Keress munkát, bármilyen munkát. Ha kell takaríts, vállalj el képesítésedenk alulit is. A lényeg, hogy dolgozz, és eltartsd magad.


Miután a biztos szállás és esteleg a munkaszerződés is megvan, lépj le, ahogy csak tudsz. Ne mondd neki hogy hova mész, mert lehet hogy utánnad jön, és terrorizálni fog. Még jobb, ha másik városba költözöl. Ha kezet emel rád, jelentsd fel és kérj távoltartási végzést.

2013. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!