Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak minősül, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak minősül, ha kialakulóban van egy kapcsolatod valakivel, de mivel még nem vagytok együtt, lefekszel közben valaki mással?

Figyelt kérdés

A lány akit szeretek, és aki talán engem is, mert bevallotta tegnap, de még nem történt köztünk csók sem, lefeküld valakivel vasárnap este. Tegnap már majdnem megtörtént az első csók, de közben elmondta hogy mit tett. Szerinte nem csalt meg, de nekem nagyon rosszul esett.


22/F és 19/L


2013. febr. 5. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kialakuló kapcsolat az még nem kapcsolat. Ettől függetlenül sok jót nem jelent a jövőre nézve amit a lány tett.
2013. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megcsalni nem csalt meg, de az se számít szakításnak, ha mostantól nem keresed. Érted? Ez olyan, mint egy plusz információ a lány jelleméről, ennyi. Még kapcsolat előtt megtudtál róla egy újabb dolgot.
2013. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Technikailag nem nevezném megcsalásnak, de azt elhiszem, hogy sz.rul esik.
2013. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem sem megcsalás, de eléggé érthetetlen. ha téged szeret, minek fekszik le valaki mással? ez eléggé ellentmondásos...
2013. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem hozzászólókkal.

Ha szeret, miért nem veled feküdt le? Ha letudott feküdni mással, akkor nem szeret.

2013. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hagyd szerintem a csajt....
2013. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nálam ez egy logikai bukfenc, szeretitek egymást, nem jártok, nem volt csók, akkor ezt hogy hoztátok össze:) facebook szerelem ?:D


amúgy nem megcsalás, viszont undorító, én első 2-3 hétben engedem h randizzon mással, ha megígéri h elmondd mindent, de ha szex is lenne biztos kidobnám...


mondjuk az egy pozitívum h bevallotta, akk tleg érezhet valamit:) vagy csk el akarijeszteni szándékosn:D


dönts belátásod szerint, józan paraszti ésszl nézve hagyd a francba, dehát ugye úgyse tudod úgy nézni:)

2013. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez arra utal, hogy nem vesz téged eléggé komolyan a csaj. Ha valakihez igazán vonzódom, érdekel a személyisége, nem fogok másokkal kefélgetni, arra hivatkozva, de de hát még nem is járunk...
2013. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megcsalásnak éppen nem megcsalás, de akkor se fair.

Voltam ilyen helyzetben, mint a lány, hogy alakult valakivel valami, nagyon bizonytalan volt, én megőrültem a szexhiánytól és volt egy biztos lehetőség, hogy valakivel lefeküdjek, és jó legyen... Nagyon vacilláltam, de mondom inkább kivárom, hogy mi lesz a sráccal, ne lehessen azt mondani, hogy én nem játszok korrektül. Ennyit megér igazán.


Szóval szerintem el kéne gondolkozni rajta, hogy ha ennyire szabadosan gondolkozik, akkor a későbbiekben ez hová fajulhat.

2013. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igazából az a motívum a fura, hogy lefekszik valakivel, majd másnap közli veled, hogy szeret. Úgy értem, persze, van hogy az embernek alakul valami nagyon távolról, semmi konkrét, de közben megőrül a szexért, és lefekszik valakivel. De nem biztos hogy épp a rákövetkező nap közölném az alakuló komolyabbal, hogy szeretem, mert ez azt jelenti, hogy Nagyon komolyan gondolom azt, ami kettőnk között van. De ha annyira komolyan gondolom, akkor mivan??


Valami fura zajlik ennek a lánynak a fejében

2013. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!