Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon furcsa, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon furcsa, hogyha a barátommal együtt töltött 5 hónapunk alatt egyszer se veszekedtünk, sőt össze se szólalkoztunk semmin?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
háááát,nem lehettek túl olaszosok :)
2013. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen most aggódsz? vagy miért kérdezed?
2013. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

picit furcsa, vgyis ritka, most lehet erre azt mondani h hú de jó becsüljétek meg egymást,

viszont az esetek többségében azért lehet ilyen, mert az egyik fél elfojtja az olyan gondolatait amiből veszekedés lehetne, és ez hosszú távon egészen biztosan nem jó.


de az is lehet h ti vagytok a tökéletes pár:) mindenesetre sok boldogságot.

2013. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Dave atya megoldja h összekapjatok
2013. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan a kapcsolatotok,mint az állóvíz,akkor nincs baj.Egyszerűen csak nagyon egy hullámhosszon vagytok,és jól kijöttök egymással.
2013. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
de jó nektek én a legutobbi párommal tíz percenként össze kaptunk hülyeségeken :( soha ne csináljatok bolhából elefántot de ha valami nem tetszik mond ki és ne halgas mert hosszú távon nem tesz jót
2013. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nem furcsa. Én 5 éve vagyok együtt a férjemmel és kb volt 3 szóváltásunk azóta az sem evszekdés csak szóváltás ami kb tartott 2 percig. Ilyneek vagyunk, mondjuk a szüleim is ilyenek. Pl a szüleimmel sem veszekdtem soha. Ők sem egymással egy két kisebb szóváltáson kivül, pedig nem volt fenékig tejfel az ö kapcsolatuk sem mindig (megcsalás, különköltözés) mégsem volt egy hangos vita sem. Sosem tudtam mit kezdeni a veszekedő emberekkel. Örülj neki hogy kiegyensulyozott a kapcsolatotok. Vannak nem vitatkozós emberek. Én ugy igazából soha senkivel nem vesztem össze rendesen se barátnöimmel senkivel. olyan volt akiben csalódtam mert keresztbe tett nekem, vgy hazudott de azzal sem vsztem össze csak többé nem volt a barátnőm.
2013. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
én amúgy magamban kicsit veszekedős, határozott ember vagyok, de vele egyszerűen nem lehet veszekedni...szóval nem mintha arra vágynék, de kicsit furcsa, hogy kb mindig egyetért velem, szoktuk egymást ugratni, de azon is csak nevetünk, szóval sosincs belőle sértődés/veszekedés
2013. febr. 5. 13:25
 9/17 winR ***** válasza:
49%
Ennek örömére ma vesszetek össze, vágd a fejéhez, hogy megcsalt. Mindjárt izgalmasabbak lesznek a hétköznapjaitok!
2013. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
szeritnem az nem jelente józt ha már 5 hónap után komoly vitkák lennének.
2013. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!