Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet e egy 24 éves lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e egy 24 éves lány és egy 41 éves férfi között komoly kapcsolat? Ha nem akkor, miért nem? (Csak normális válaszokat ha lehet)

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Apja lánya kapcsolat lehet.
2013. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, nem tiltja az alkotmány.
2013. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet.Szerintem így 24 évesen nem gáz.Bár késöbb azért adóthatnak gondok mondjuk 10-15 év múlva.Amikor ő már 60 éves lesz akkor te még csak 40 körül..
2013. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tuti nem fog lecserélni majd, ha 50 leszel!
2013. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet, csak épp nem érdemes. Ha gyerekre kerül a sor, szeretnéd, hogy a fiad, vagy a lányod tizenpárévesen elveszítse az apját? Szerintem nem szeretnéd. És felteszem majd ő sem szeretné...Keresztszüleim között 20 év volt a korkülönbség, és keresztapám meghalt 17 éves koromban (unoköcsém egy évvel fiatalabb nálam) Persze nem törvényszerű, hogy mindenkivel ez történik, de a gyerek akkor is fiatal lesz amikor apuka elmegy.

Szóval jól gondold meg.

2013. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Két felnőtt emberről van szó. Múltkor tudtam meg egy 34 éves lány barátomról, hogy egy 71 éves férfival jár.
2013. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De az sem törvényszerű, hogy mi ketten életünk végéig együtt maradunk. Lehet csak pár hónap de lehet több év is.
2013. febr. 5. 18:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked az jó, hogy nagy eséllyel sokkal előbb leszel özvegy, mint más nők?
2013. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves #5 válaszadó!


Akkor is elveszíthetik "azok" a gyerekek az apjukat, ha egy 24 éves apuka örökre elhagyja őket, egy válás után...

2013. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az utóbbi 3 év példái a környezetemben:

- 30 fölötti nő, 50 körüli férfi. Házasság, együttélés, majd válás

- 25 körüli lány, 50-60 körüli férfi. Szerelem, házasság, gyerek

- ugyanez még egyszer

2013. febr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!