Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasi velem csalta meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi velem csalta meg a barátnőjét, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja viszonyunk van.. azt mondta engem akar és ott fogja hagyni csak időt kért még. Nekem ebből elegem van! mondtam neki ha nem mondja meg neki akkor én teszem meg. Nehezen tudná kimagyarázni mert van bizonyítékaim is. Megtegyem vagy se? vagy csak felejtsem el a pasit? Lehet megutál a pasi amiért "bekavarok" de ezt nem csinálhatja tovább se csajjal se velem!
2013. febr. 5. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mond meg igen.
2013. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak okosan így ismeretlenül! és a pasi akkor mi? tán szent?
2013. febr. 5. 19:12
 3/11 fospuska ***** válasza:
felejtsd el. és a palit is. kicsinyes bosszúállás.
2013. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Kislányom, mindenhez 2 ember kell, te is benne voltál..

Ha ő akarta, függetlenül ellentmondhattál volna neki :)

"Kettőn áll a vásár" <-nézz utána

2013. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Tudtad, hogy barátnője van, mégis belementél... Nem csak r*banc vagy, hanem naiv is. Magadra vess, őket meg hagyd békén.
2013. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tabaki ***** válasza:
94%
Ebből nem jöhetsz ki jól, mert sunyizni akarsz. Igen, meg fog utálni a paslag, ők esetleg összevesznek, de ez akkora elégtétel? Felejtsd el a fószert, téged ugyanúgy átdob majd a palánkon, ha feltűnik egy harmadik pvnci. Lesz jobb, hidd el. Ennél? Hajaj!
2013. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válasz!
2013. febr. 5. 19:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg a srácnak h undorító, amit csinál, és hagyjon békén téged. De én a helyedben nem köpném be a barátnőjének. Szerintem magadat is lejáratnád vele, és a csaj is lehet, h téged gyűlölne elsősorban, nem a pasiját.

Egy ilyen pasira kár időt pazarolni.

2013. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne várj semmi jót!

A barátnőjének pedig szólj, joga van tudni, hogy milyen emberrel van együtt, és ha van elég esze, hogy otthagyja, és találjon valaki olyat, aki szereti és tiszteli!

Az lenne a legjobb, ha mindketten kihajítanátok a fenébe.

2013. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenèbe. Neki csak erre kellettèl. Tojd le ôket, fontosabb hogy olyasvalaki keresèsèvel tölts idôt, akinek Te vagy a vilàg közepe!
2013. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!