Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi idő után tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után tudtok túllépni egy hosszú kapcsolat után?

Figyelt kérdés
Mik ilyenkor a jó praktikák,hogy ne mindig rá gondolj? Ne mindenről ő jusson az eszedbe? Mennyi idő mire az ember túl teszi magát? Tudom ez ember függő de mégis? :)
2013. febr. 5. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Én hamar.

Kicsit érzéketlen vagyok.Így maga a szerelem se olyan erős.Csak a megszokásból kell kijönni.Ahhoz meg idő kell.De nem vészes

2013. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
AZ jó, ha számíthatsz a barátaidra, mert ők tudnak neked segíteni. Az pedig szerencsés eset, ha most egy ideig nem látod, tehát nem egy suliba, vagy munkahelyre jártok. Járj el kikapcsolódni, nyilván, ha tényleg szeretted, akkor sokáig emlékezni fogsz rá, de biztos vagyok benne, hogy egy idő után már nem fogsz iránta érezni semmit, és találsz valaki mást. Hajrá! :)
2013. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En 26/F eleinte sok csajom volt , rovidek csak dugasra aztan jott egy akivel tetotol talpig szerelem volt, csak egy ido utan o mar nemerezte azt amit en es igy az erzeketlen szoknyapecerbol hamar azlett h voltak napok mikor ramjott a siras 2-3 honappal a szakitas utan is es mar 1.5 eve nem lattam de meg eszembe jut sokszor. De szerintem egyenfuggo.
2013. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a kapcsolat hossza számít, mert több éves kapcsolatokon is túl lehet lenni akár órák alatt, ha sose volt meg az a hű de nagy érzelmi kötődés. A legutóbbi 2 éves kapcsolatom után nekem 2 év kellett, míg azt mondhatom, hogy kihevertem és már nem kattogtam semennyire sem az exem miatt. Őt tényleg nagyon szerettem és vele akartam leélni az életemet, olyan volt, mintha egy darabot szakítottak volna belőlem. De az azt megelőző 1 éves kapcsolatomon elég volt egyetlen hét alatt túltenni magam. És akkor sem igazán a bánatba szakadtam bele meg a veszteség érzésébe, hanem inkább az fájt, hogy nem ezt érdemelte volna tőlem az illető, mert jó ember volt, szóval ebbe némi sajnálat is vegyült. Szóval el lehet mondani, hogy ez az érzelmek erősségén múlik.
2013. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!