Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez velem is vagy akárki mással is megtörténhet, ( újra összejönni a volt szerelmünkkel) vagy csak ezer emberből eggyel fordul elő?

Figyelt kérdés
Igaz történet, ma hallottam: van két barátnő akik közül az egyiknek volt egy párja (egy hétig jártak ),de a barátnőjének is tetszett a fiú és a fiúnak is a másik lány. Ők szakítottak, aztán összejött azzal a lánnyal (ez exének a barátnőjével) aki tetszett neki. Ők is egy hétig jártak aztán a lány szakított vele. Eltelt 6 év, és ugyanazon a napon jöttek össze újra, mint anno, és mára már az esküvőjüket tervezik.
2013. febr. 5. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amit zárójelbe írtam!! Lehetséges, hogy újra összejöjjek a volt szerelmemmel, még akkor is, hogy ő azt mondja soha, vagy nem?
2013. febr. 5. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Akár veled is előfordulhat; DE!!!!! Nem sok emberrel fordul elő
2013. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az a helyzet, hogy bármi előfordulhat, csak nem minden valószínű.

Üdv: Az Arc Nélküli Válaszoló (1-99/ l/f)

2013. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem most szakított veled valaki, és titkon azt reméled, hogy egyszer még együtt lesztek? Vagy tévedek? :)

Egyébként bármi megtörténhet, akár az is, hogy évek, hónapok múlva újra egymásra találjon két ember...

2013. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem mostanában szakított velem de igen, titokban azt remélem hogy talán újra akarja velem kezdeni. Bár nem úgy nézz ki...:(
2013. febr. 5. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor szakítottatok? De ezek szerint nem sikerült még túltenni magad rajta... az nem valami jó... miért nem foglalkozol mással, nyitsz a világ felé? Ha ő nem foglalkozik veled, ne tedd te sem!
2013. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
oké,nézted a kódot látom :D sztem is előfordulhat
2013. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, néztem a kódot :-D

már jó pár hónapja, de még mindig nem tudtam túltenni magam. Azért nem nyitok, mert félek, hogy megint így járok, és nem tudok bízni senkiben, utálom az embereket (különösen a férfiakat) és nem akarom, hogy megint megsérüljön a lelkem. Ez a fiú mindent elvett tőlem...

2013. febr. 6. 12:54
 10/10 anonim válasza:
1 éve összejöttem egy sráccal aztán 4 hónap után szakítottunk, 2 hónap múlva rájöttünk hogy nem bírunk egymás nélkül és megint össze jöttünk, szép volt, jó volt de 5 hónappal ezelőtt szakított velem és még most is remélem hogy újra együtt leszünk. Látjuk egymást kb. mindennap de elmegyünk egymás mellett minden szó nélkül...és nekem nagyon hiányzik. És mivel egyszer már összejöttünk szakítás után most is remélem hogy így lesz de ha így viselkedik akkor nem hiszem...nem akarja megbeszélni velem és nem tudom elképzelni hogy nem szeret..(lehet egoistán hangzik de Ő volt az első szerelmem és mindennap mondta hogy mennyire szeret :'( )
2013. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!