Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám rávenni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávenni a barátnőmet arra, hogy szex előtt adjon rám egy harisnyanadrágot és ő is legyen abban?

Figyelt kérdés
De anélkül, hogy ezt így mondanám neki.

2013. febr. 5. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
anélkül elég nehéz :DDD
2013. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Néma gyereknek anyja se érti a szavát.

Bár amúgy ez már nekem kicsit bizarr.

2013. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 winR ***** válasza:
Szerintem először próbáld meg őt rábeszélni a harisnyára, tegyél rá célzásokat, hogy az téged mennyire izgatna és hogy mennyire szereted a harisnyát. Ha már megy a dolog, utána gondolkozz azon, hogy te is felveszel egyet. Ha ezzel kezded, tuti megijed, hogy perverz vagy.
2013. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amúgy barátnőd szeret harisnyát hordani?

Mert akkor elöször szerintem "csak úgy" vegyél fel harisnyanadrágot. Mondjuk egy hideg napon. Vagy valahogy hozd szóba. (Te ilyen hidegben nem fázol ebben? Ez ilyen meleg télen? Ezt kipróbálná/Veszek fel egyet)

A csajok ezt jobban tolerálják.

2013. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem hallottam.Az oké,hogy a pasi harisnyát hord a nadrág alatt,de abban szexelni???Nem vagy te egy kicsit túl perverz?Úgy tudom,és szerintem igy is van rendjén,hogy a szeretkezéskor a férfi pucér,míg a nő csak egy combfixet húz a lábára,és ezt egészíti ki a harisnyatartóval.Nem gondolod,hogy ez a szerkó egy nőnek jobban áll?Gondolkozz el ezen egy kicsit!De ha mellesleg a csajod ebbe belemegy,hát akkor mindent bele.Amúgy milyen harisnyára gondoltál?
2013. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon el fog kerekedni a barátnőd szeme, ha ilyenre kéred meg, no de csak probálkozz!
2013. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fétishnek hivják nagyokosok.
2013. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A szexuaitás játék, szerintemebben semmi perverz nincs.

Tűúl sok a kondicionált ember..ha neked ez jön be akkor go for it!

2013. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!