Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belebetegedtem a szerelembe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belebetegedtem a szerelembe. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt összejöttem 1 sráccal, 48 kilós voltam - hozzáteszem,sosem voltam több,ilyen alkat vagyok - most 40 vagyok. Megeszi az idegrendszerem,már az evéstől is elmegy a kedvem,mert az idegtől fáj a gyomrom állandóan, hajam kétszer ennyi volt,a menzeszem rendszertelen lett, kikészit a féltékenységével,pedig ha akarnám sem lenne időm másra, nem hiszi el,hogy szeretem. Ezzel megőrjit, mindenen felkapja a vizet,már hétvégén is ha kimozdulunk csak a földre merek nézni. Nagyon szeretem és nem birom elhagyni,de elegem van. Hányok magamtól,attól,ami mellette lettem és ha elhagynám, félek mégjobban megviselne majd....Barátokat ne ajánljatok,mert azt hiszi d...ni megyek velük. Nem tudom mi legyen...
2013. febr. 6. 15:00
 1/7 A kérdező kommentje:
(Plusz,úgy meggyengült az immunom,hogy 2 hete nem birok kimászni a megfázásból.Ma birtam kimászni az ágyból 2 nap után először,tegnap este orvos jött hozzám,sosem volt hasonló példám erre,hogyan szedjem össze magam,ha közben etetnek ideggel de nem akarom elhagyni,mert nagyon szeretem?) :( 21L
2013. febr. 6. 15:03
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Te is tudod nagyon jól mit kell tenned.Mégsem teszed meg.
2013. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
2 ismerősöm is a pszichiátria zárt osztályán kötött ki, csak mert képtelenek voltak otthagyni a barátodhoz hasonló f*szkalapjaikat. Az egyik felvágta az ereit, úgy került be a diliházba a zárt osztályra tavaly télen. De onnan kiszökött, leitta magát és a nyílt utcán b*szták meg kétes alakok. A másik meg szerelmes leveleket írkált magának egy képzeletbeli pasi személyében, hogy az idióta barátjának fenntartsa az érdeklődését. Ezzel azt érte el, hogy a pasi megkereste és a féltékenységtől elborulva kis híján belefojtotta a fürdőkádba. Megúszta 3 lila folttal a nyaka körül, de látleletet nem vetetett, mert fél, hogy a pasi akkor végleg elhagyja. Ezek a lányok értelmiségi családból származó, anno elitgimibe járó, kitűnő tanuló, művelt lányok voltak. Szerinted is bekattantak? Akkor vigyázz, mert te is erre tartasz.
2013. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudod mi legyen? Szemmel láthatóan csak az életedet b.szod el. Most lehet téged sajnálni is, de most ha nem haragszol meg azért én leb.sználak, hogy miért hagytad, hogy ez idáig fajuljon? Ne mondd azt nekem, hogy egy csettintésre lett ilyen a helyzet, csak voltak ambivalens érzéseid... aztán most itt vagy gyakorin, és egy tök random emberke oszt ki azért, mert nincs tartásod, és hagytad magad hülyére venni.


Megérte a nagybetűs szerelem egy ilyen csávó iránt? Az írásodból tippelek, hogy ezt a kapcsolatot egy életre megjegyezted.


Olyan nincsen, hogy ne tudj megszakítani bárkivel egy kapcsolatot 1 nap leforgása alatt, legyen az bármilyen közeli. Ha pedig félsz a egyedül pakolni a cuccokat, gondolom akad legalább két srác haverod, aki szívesen kitakarítja veled a kérót.


Gondolom te csak azért vagy vele, mert félsz , hogy ki lesz a következő, egyáltalán lesz-e normális következő.

Egyet mondok neked, a kis problémákkal nem kell foglalkozni, a nagyok meg úgy is megoldódnak. De sajnos ha már eleve hülyén állsz a dolgokhoz (mellette maradsz), akkor megérdemelted.

2013. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ja és még annyit tennék hozzá, hogy ez nem szerelem. Az igazi szerelem épít, hozzád tesz, jobb ember leszel általa és fejleszt. Nem pedig "megesz", rombol, pusztít.
2013. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előttem levő hozzászólók jól megírták.

Hagyd ott!

2013. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"menzeszem rendszertelen lett,"

-mert lefogytál csont és bőrre


Én is az elhagyásra szavazok, hmm általában a féltékenység elijeszti a csajokat, téged hogy-hogy nem (?)

2013. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!