Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek olyan naív és jólelkű és hogy ne essek hamar szerelembe?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok 27 éves.3 komoly több éves kapcsolatom volt az életembe eddig.Van egy olyan problémám hogy általában hamar szerelembe esek.Szerencsére a többségben hasonló lÁnyokat,nőket fogtam ki.A probléma az volt ezzel hogy a való életben egy idő után nem tudtunk együtt működni.Túl jó lelkű és rendes vagyok és feltétlen szabadságot biztosítottam minden partneremnek.Ami nem is baj mert sok nő ennek örül,de mindig csak egy ugró deszka voltam nekik többnyire.Ahogy elmúlt náluk a szerelem nem látták bennem a potenciális partnert.Nem tudom mit csinálhatok rosszul.Nem vagyk rosszképű mert ha az lennék akkor szóba sem állnának velem és a szövegemmel sincs baj.Egy gyerekkori lány ismerősöm azt mondta hogy túl rendes vagyok és túlságosan a tenyeremen hordozom a partnereimet és hogy túl sok jóból is megárt szindroma lép fel a partnereimnél.Hogyan változtathatnék azon hogy ne legyek annyira oda a partnereimért és hogy ne akarjam őket minden áron óvni mint egy apuci?
2012. dec. 19. 13:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok papucs fajta,de apáskodom és túlzottan féltem a partnereimet..és hamar szerelmes leszek és oda vagyok értük,szinte kamasz neívsággal..ideje lenne felnőnöm és nem csak a szerelem mámorát keresni?
2012. dec. 19. 13:31
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom a hölgyek nem szeretik, hogy aggódó apukaként kezeled őket. És mit mondtak, amikor szakítottak veled? Miért tették?
2012. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem az nem baj, hogy ilyen vagy. Szeretetre vágysz, mint mindenki. Lehet, hogy nem kellene mindig kimutatni az érzelmeidet. Legyen egy hobbid, amit nagyon szeretsz (pl. sport), járj könyvtárba, törődj többet magaddal is. Meglátod, eljön az igazi, aki megérdemel téged. 32/N
2012. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az ide jövő cuccok nekem is jól jönnek..
2012. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Beszéljünk élő szóban, tisztába teszem a sötét foltokat.. Mondjuk nem maradsz ilyen jószívű erényes gyerek, de legalább nem erősíted a sérült önértékelésed ilyen szép köntösben!
2012. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 13:39


Igazából az összes lány úgy vált tőlem hogy nem haragban és ha találkozunk akkor megörülnek nekem ha esetleg véletlen ösze futunk..szóval magyarázat soha nincs.Az elválás mindig úgy volt hogy leűltünk és beszélgettünk és elmondták hogy nem akarják tovább..én meg leléptem.De ha összefutok bárkivel akkor mindig örülnek nekem.Az egyik volt barátnőm pl már messziről mosolyog és integet mindiga kocsiból.szóvalez ilyen

2012. dec. 19. 13:50
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 13:41


Van hobbim több is.Extrém sprotot is űzök.Snowboardozom és hobbi szuerűen dobolok,régen volt egy hobbi zenekar amiben játszottam is.Nincs ilyen gondom,ezek ellenére van mind ez.Egyszerűen a nőkben én mindig azt látom hogy óvnom és vigyáznom kell rájuk és megvédeni őket bármi áron..féltettem az össze barátnőmet,pl ha már este 9 után egyedül jöttek haza már gyomor görcsöm volt és rettegtem hogy valami bajuk lesz..

2012. dec. 19. 13:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled semmi baj,csak még nem találkoztál az igazival! ;)
2012. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdésekkel az a baj, hogy még a legnagyobb jóindulattal is burkolt párkeresésnek hat, ez ráadásul még az átlátszóbb kategóriából való. Pusztán azért megírva, hogy rendes férfiben reménykedő nők kattintsanak a "Privát üzenet" gombra, hiszen te "túl jó vagy és jólelkű".


És nem, nem arról van szó, hogy ne létezne ilyen típusú ember, egyértelmű hogy maga a jelenség valós, kár jönni a "ne magadból indulj ki" frázissal. De feltesz egy olyan kaliberű kérdést, amiben már ő maga megadja a választ, és tulajdonképpen semmi érdemi megválaszolni való nincsen, azt viszont azért hangsúlyozza kapcsolatfelvételre alkalmas elérhetőséggel a legalján, hogy "túl jó lelkű és rendes vagyok", "nem vagyok rosszképű", "szövegemmel sincs baj"...



"Nem vagyok elég kitartó a munkámban, mit tegyek?"

- Hát legyél kitartó, süsd meg!

"Ha a tűzhelyre nyomom a tenyerem, megégeti, mit csinálok rosszul?"

- Talán akkor ne nyomd rá a tenyered!

"Már lány ismerősöm is mondta, az a baj a partnereimmel, hogy minden áron óvom őket és a tenyeremen hordozom

őket, mit tegyek?"

- Akkor ne akard minden áron óvni őket és ne hordozd őket a tenyereden!


Értitek mi a gond itt? Nem az okozatot írja le, amire nekünk segíteni kéne megtalálni az okot, hanem panaszosan leírja, mennyire jó parti, és hogy mit is kéne csinálnia, majd megkérdezi, mit is kéne csinálnia.


Talicskaszám van ilyen kérdésnek álcázott párkeresési körbekiáltás itt gyakorikérdéseken.

2012. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Lány haverok esetleg, akik ismernek és akikkel őszintén lehetne beszélgetni erről? Biztos, hogy egyből szerelem, amit érzel?


Találtam egy blogot, ahol egy hölgy leírta, szerinte milyen egy jó pasi:

[link]


Fontos a határozottság, ne változtasd meg a véleményed, ha már kimondtál valamit. Légy ápolt, őszinte, add önmagad. 32/L

2012. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!