Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki nem találja meg a párját?

Figyelt kérdés

Nem jön a nagy Ő, az Igazi, a Szőke herceg, stb, csak kínlódik, egyik a kapcsolatból kikeveredik, belevág a másikba, nem találja a helyét, vagy egyátalán nem jön össze semmi...


Létezik ilyen?



2008. jún. 4. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan létezik ilyen. De ilyen a legtöbb esetben akkor van, ha eldobja magától a párját és csak később jön rá, hogy ő volt az igazi. Aztán mindenkiben őt keresi. Vagy elszalassza a lehetőséget. Ezért szokták mondani, hogy meg kell próbálni, hiszen nem tudhatjuk, hogy ő-e a nagy ő. Ezek az emberek sajnos öregkorukra is egyedül vannak :-(
2008. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Szőke Herceget várod, akkor 99% hogy soha nem lesz meg.

Azt tanácsolom, hogy ha a párodról gondolkozol, mindig képzeld el fordított helyzetben is. Akarhat engem ez az ember? Ha igen - akkor lehet esélyed neked is.

Sajnos sokan vannak, akik páros lábbal rúgják ki AZT a típust, amelyik éppen hozzájuk való lenne.

2008. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyedülálló vagyok, nincs párom, de azo már gondolkoztam hogy lehet hogy az lett volna az igazi, akit kirúgtam.

Bár utóbbi időben a csalódások miatt elérkeztem oda, hogy nem hiszek a Szöke hercegbe :S

2008. jún. 4. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igaza van az első válaszolónak, először is be kell látni, hogy nincsen Szőke Herceg. Mindig lesz helyesebb, kedvesebb, gazdagabb, stb. Szerintem ha egy szingli tartós párkapcsolatot szeretne, akkor egyrészt az egóját kell levetkőzni, másrészt az igényeit kell súlyosan lejjebb adnia, ez sokkal nehezebb (ha nem lehetetlen). Innentől kezdve a te döntésed!
2008. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csizmár Kata válasza:

Kedves Kérdező,

Tulajdonképpen az a kérdés, hogy mennyire kell kompromisszumot kötni vagy keresni az elképzelt ideált!

De, ha úgy tesszük fel a kérdést, hogy mi az, ami igazán fontos, hogy meglegyen a másikban és milyen hibákat vagyunk ezért hajlandóak elfogadni, akkor már máshogyan hangzik a kérdés. Úgy gondolom, aki a tökéletes férfit keresi, az csak a mesében találja meg! Mindenkinek a hozzáillőt kell keresnie, aki azokban a dolgokban, ami igazán fontos hozzáillik. Pl. Értékrend vagy gyermeknevelési elvek.

Nem hiszem, hogy olyan kapcsolatban kellene bárkinek maradnia, amiben rosszul érzi magát! Hiszem, hogy sok kapcsolat van, amit nem felbontani, hanem megjavítani kellene de még fontosabb, hogy a kínlódásnál a szakítás is jobb! Ha hinni tudsz abban, hogy vannak értékeid és reális vágyaid vannak az "Igazi"-ról, akkor meg is fogod találni!

Ha úgy érzed a Pár-keresésben szeretnél fejlődni, látogass el az oldalamra. [link]

Ahol Pár-keresési képességeidet fejlesztő csoportba jelentkezhetsz és a Liliomtündér tanácsai Blogban párkeresési tanácsokat is olvashatsz.

Csizmár Kata (pszichológus)

2008. jún. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hagyjuk már a pszchiológusokat.

Sok felesleges elméleteket gyártanak,könnnyen mondanak véleményt, amiről semmit nemtudnak.Hagyjuk már.

2022. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!