Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezhet, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet, hogy az ember 2 külön személyben találja meg a testi és a lelki párját? Ha igen, melyik lehet a tartósabb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy vannak olyan biszexuálisok is, akik a lelki párjukat a másik nemben, míg a fizikait a saját nemben találják meg. Mivel erre is van példa, így igen, van ilyen. De hogy melyik tartósabb? Hmm... elgondolkodtató kérdés :D Szerintem sok mindentől függ, életkor, nem, környezet, stb...
2011. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

minden létezhet amit el tudsz képzelni...

nem tudom melyik tartósabb, helyzetfüggő.

2011. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Létezik, de alapból egyik se tartós, de, ha választanom kéne, akkor inkább a lelki társra tippelek.
2011. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Reggel eszembe jutott megint a kérdésed és most másra jutottam:D

Szerelemnek ugye azt hívjuk, mikor 2 ember testileg és lelkileg egymásra talál nem külön(én csak olyan embert tudok a páromnak tekinteni, akit szeretek). Tehát sztem te még nem találtad meg az igazi párod, szóval megcáfolom önmagam, nem létezik! Ne add fel, mert nagyon jó, ha megtalálod a párod, aki egyben testi és lelki társad:)

2011. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nők 90/%-a ezt csinálja. Összeállnak az agresszív, tahó állattal, akikkel megdugatják magukat, de az érzelmi támogatást egy normális pasitól várják el.
2011. okt. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem erről nem lehet ilyen felszínesen belemenni.

a test és a lélek ilyen értelemben nem választható el. nyilván olyat kell találni, akibe megtaláljuk a másik felünket és ki is tud elégíteni fizikailag. bár ez megint más téma, hogy mit jelent a lelki kielégülés, a lelki társ, szerintem ehhez hatalmas tapasztalat kell, hogy belelássuk egy másik emberbe, hatalmas önismeret kell, hogy megtudjuk különböztetni az illúziót a valóstól, hogy mit látunk, mit képzelünk bele egy emberbe, mennyire különböztetjük meg a külsőt a belsejétől és az adott embernek is mennyire tükrözi a belsejét a külső és így lehetne sorolsi... meg én úgy vagyok ezzel, hogy érzelmek nélkül sokkal másabb az orgazmus. más testi kielégülés szexelni és szeretkezni.

ha pedig létezik is ez a dolog, nem lehet megmondani ennyi alapján, hogy melyik lehet a tartósabb, mert megint csak ezeregy dolog közrejátszik ebben.

2014. febr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Te is most relativizáltad a kérdést, holott ez sokkal egyszerűbb és átláthatóbb dolog.

Tény, hogy korunk fiatal nője külön találja meg a testi és a lelki társát. Ez minden szenvedésének a forrása. Van egy, akivel a testét ápoltatja, és van egy, akivel a lelkét. A szexuálisan vonzó pasik aránya olyan alacsony, hogy a csajok hajlandóak osztozni egy jó pasin. Emiatt van annyi szexkapcsolat, és annyi single férfi.

Ez 2011 óta mit sem változott.

2014. febr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6os vagyok.

hirtelen egy pèldát se tudok mondani az egész(!) ismerettségi körömből ilyenre.

plusz szerintem megint csak nem létezik ilyen, hogy a fiatal leányok csak az objektívan szexi és jóképű pasikkal szexelnének. vonzódni testileg ezerféleképpen lehet, mindannyian különbözünk. míg más téged csúnyának, a másik vonzónak tart, de a kettő párhuzama se kizárható (feromonok). de valakibe szimplán beleszerethetsz (ezúton elkezdesz vonzódni hozzá szexuálisan is) a kisugárzásából adódóan vagy játszhat veled a saját elméd is, mint a szerelem első látásra memóriatrükkjénél - mert tudományosan ez a jelensèg ennyi.

lehetetlen ezekről a dolgokról mechanizmusként beszélni vagy úgy mintha kőbe lenne vésve mert nagyon egyénfüggő amibe ezer dolog játszik közre márpedig a pszichológia önmagában is összetett

2014. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!