Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki akinek a panel lakókörnyezet és a kertes családi házas környezet közti nézetkülönbség miatt borult fel a kapcsolata?

Figyelt kérdés

arra szeretnék kilukadni,hogy járt e már Valaki nem panellakó úgy,hogy párkapcsolatba került egy gyökeres panellakóval,és szép lassan kiközösítették,nem fogadták be a "panelvilágba".Felfogás,viselkedés,stb.olyan mintha a panellakók bezárkóznának a világ elől,mintha féltenének valamit,vagy nem is tudom.

Megjegyezném,hogy nemrég kérdeztem panellel kapcsolatban,jól lehurrogtak,hogy megint csesztetik a panellakókat.Nem erről van szó,csak szertnék tudni másoktól is egy két dolgot,úgyhogy tényleg csak az írjon,aki ismeri a szitut...



2013. febr. 6. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Panelvilág? :D Miért, milyen a panelvilág?


Nekem nagyon sznobnak tűnsz...

2013. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ha éreztetted velük, mennyire lenézed a "panelvilágot", akkor ne csodálkozz.

Mellesleg én 21 évet éltem panelban, mégsem volt soha gondom a párommal és a családjával sem, pedig soha nem élnének panelban, annyira megszokták a nagy családi házat és a hatalmas udvart.

2013. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én panelban lakom, és rengeteg beszólnak meg lehurrogják. Közben sokkal szebb és igényesebb a lakásunk és nagyon jó környéken is van, mint sok kertes házban élőnek. Nem tudom ez mire jó. Előtte kertes házban laktam én is, de sok előnye van a panelnek is, ahogy a másiknak is. Nekem pl. biztonság érzetet ad, hogy a másodikon lakom. Másrészt viszont nyáron picit hiányolom a kertet, de a kerti munkát nagyon nem. :D Amúgy emiatt biztos nem keverednék senkivel vitába és nem nézném ki a társaságban csak, mert máshol él. Elég nagy sznobizmusnak tartom, mert nem mindenki teheti meg, hogy 50millás házat vegyen. Panelt meg fele ennyiből vagy még kevesebből veszel és olyanra alakítod, amilyenre szeretnéd. Szóval legközelebb ne hozd fel a témát és, akkor nem esnek neked, meg persze az se mindegy, hogy tálalod a mondanivalód. :)
2013. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

tisztelt 1-es!

Abszolút nem vagyok sznob,jelenleg én is panelben lakom,volt munkásszállón,és kiba.jól érzem magam.

Melós vagyok szakmunkás végzettséggel,de ennek ellenére én inkább a szokásaikra,és a kissé "primitív" felfogásukra gondoltam,akik megrekednek a betonfalak között,és mindenkire haragszanak.

2013. febr. 6. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Fejtsd ki!


Mert ez: "inkább a szokásaikra,és a kissé "primitív" felfogásukra gondoltam,akik megrekednek a betonfalak között,és mindenkire haragszanak" nesze semmi, fogd meg jól.


Soha nem találkoztam ezzel a jelenséggel, amit te leírsz, pedig 28 évet éltem panelban.

2013. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerinted a panel életforma. Szerintem csak egy hely, ahol álomra hajtom a fejem.


Nem árul el semmit arról, hogy mit szeretek, mivel töltöm a szabadidőmet, milyen álmaim és vágyaim vannak és, hogy mit teszek azért, hogy azokat megvalósítsam...

2013. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,lehet hogy csak az én Barátnőméknél van így(?)

Én sokat laktam vidéken,imádom a kertet,a természetet,Kreatív vagyok,rengeteg szebbnél szebb szakmunkát csináltam,szeretem a lakást,házat csinosítgatni,szeretem a tisztaságot,rendet és ilyenek.Felköltöztem Pestre munkahely miatt,és összejöttem a Barátnőmmel,akivel amúgy gyerekkorunkban jártunk(Pesten nőttem fel),és odaköltöztem hozzá panelba.

Lényeg,hogy akármilyen programot szeretnék,ami szerintem normális így 40 felett,minden szar neki,és nyálas.Mert neki csak az program,hogy sör,a szomszéd munkanélküli nővel pletykázni a folyosón,szívni a cigit,minden második szó a b.meg-g.ci,stb.Buli,barátnők,és ilyenek.

Nem fogad el semmit tőlem,ami amúgy engem nagyon bánt,van egy kis házam Balatonon,mondtam menjünk le oda néha,meg nyaralni,Anyjáéknak is,és a Tesójának is mondtam,menjenek le bulizni,ha akarnak,és egyszerűen semmi,még ők vannak megsértődve,pedig egy kis öreg házikó.Ha kocsival akarok segíteni valamit,inkább megszakadnak,de nem kell,és már ott tartunk,ogy elköltöztem,mert nem tudom mi va,pedig én ellennék Velük,a Barátnőmet is szeretem,meg minden.(A szülei,és a Tesója is panelben lakik,csak másik kerületben)

Sok helyen jártam már,de úgy érzem,hogy ez mintha a betonrengetegbe zárt paneléletből eredő valami fóbia,vagy kisebbségi komplexus lehet(ja és a kocsi is agy 15 éves Skoda)

Szóval ezért érdeklődöm...

2013. febr. 6. 17:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem valami rohadtul nem érdekel kik laknak körülöttem, amíg nem zajonganak, zavarnak stb.

Az élet nem olyan mint a született feleségek sorozat. A szomszédok stb. nem baráti társaság.


22l

2013. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bizonyára nem a barátnődék az egyetlenek, akik ilyenek...

de hidd el, erről NEM a panel tehet!


Mint mondtam, panelben élek, de

-nincs kisebbségi komplexusom emiatt (miért is lenne?)

-nem a négy fal közé bezárkózva élek (és azok sem, akiket ismerek)

-szeretek túrázni, kirándulni

-és a kiskerti növénytermesztésről is többet tudok pl. a páromnál is, aki pedig kertes házban nőtt fel, mert náluk csak gyep van,

mi viszont gyerekkoromban rendszeresen jártunk vidékre segíteni a nagyszülőknek

2013. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom mi van akkor :( (?)
2013. febr. 6. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!