Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek még valaha boldog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek még valaha boldog? Miért nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy srác akit nagyon szeretek, én tettszek neki, de nem szeret annyira, hogy össze jöjjön velem. Mit kell tennem, hogy megszeressen? Nagyon fáj már ez az egész soha nem szenvedtem még senki miatt ennyit.. Nem tudom elengedni és túl tenni rajta magam mert ha vele vagyok mindig ő kezdeményez és akkor nagyon aranyos. Azóta másra rá se birok nézni.. mit kell tennem, hogy az enyém legyen, hogy megkaphassam végre, hogy boldog legyek de vele? Ha talizunk akkor olyan mintha együtt lennénk de utána semmi... én nagyon szeretném még látni de utána mindig én szenvedek.Azt nem bírnám ki hogy ne lássam többet mert nem birom elfelejteni. Meg akarom kapni.. mit kell tennem? Hogyan érhetném el, hogy megszeressen? segitsetek
2013. febr. 6. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rossz lehet most neked. Sajnálom.
2013. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!