Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy válogatós szörny vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy válogatós szörny vagyok. Lehetek így valaha is boldog szerintetek?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem vagyok helyes srác, sőt egy igaz ocsmányság vagyok szerintem és ráadásul ritka válogatós is vagyok lányokat illetően. Bár sok szép lány van, aki vonzó a számomra, beindít valamilyen vágyat bennem, ezek a lányok sajnos mind azok a vékony, alacsony, bájos arcú lányok, akik már amúgy is mind elkeltek vagy, akik jellemre nagyon kényesek és mivel tisztában vannak az értékeikkel úgyis csak a jó pasiknak adnak esélyt az ismerkedésre. Szóval most kénytelen vagyok beérni olyan lányokkal, akikhez nem tudok vonzódni, rossz, hogy ezt kell tennem, de másképp az örök magány a sorsom. A legrosszabb, hogy ők helyesnek látank, magam sem értem miért, mert szerintem tényleg nagyon csúnya vagyok és én mégsem érzek vonzalmat irántuk, nem tudok vonzódni valamiért egy kövér lányhoz, de már, ha arcra sem jön be, akkor is más lányokra vágyom. Utálok ilyen lenni, de mégis hogyan öljem ki azt, amire vágyom? Ha még azt is nézzük milyen jellemű lányra vágyom akkor még inkább egy felszínes szörnynek látnátok, pedig tudom már így is biztos szidtok, hogy mit képzelek én magamról, a csúnya srácoknak nincs joguk vonzó barátnőhöz.

2012. dec. 7. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy igazából senkit nem érdekel a sorsod. Se a környezetedben, se sehol, mert mindenki tudja, érzi, hogy egy ilyen élethelyzeten nem igazán lehet segíteni. Ez olyan mint a csajlaképű izomsorvadásos gurulókocsis srác aki vergődik a buszon. Mindneki szánja a tekintetével, de inkább oda se néznek rá, mert nem tudnak vele mit csinálni, ez van szar élete van. Inkább szemet hunynak felette az emberek, mert még az ő jóhangulatuk is tönkre lesz verve. Vannak ilyen emberek, akikkel így vagy úgy de kegyetlenül elbánt a sors. Sajnos nem tud veled senki se csinálni semmit magadon kívül.
2012. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, megértelek. Nem mondom azt, hogy próbálj meg változtatni.... sőt, inkább azt mondom, hogy maradj válogatós. Előbb-utóbb úgyis össze fog jönni valaki.
2012. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Félreértettem valamit, vagy nem is próbálkoztál még azoknál, akikhez vonzódsz és magadon kívül senki sem mondott csúnyának?
2012. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldj priviben magadról egy képet és próbálok tanácsot adni, mert lehet csak beképzeled magadról, hogy "szörny" vagy.
2012. dec. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát...ha valaki csúnya,akkor ne legyen válogatós...Amúgy mondta már neked valaki hogy csúnya vagy,vagy csak te látod magad annak? Amúgy a lényeg,hogy legyél vicces,szórakoztató,udvarias(de ne vidd túlzásba,mert az rohadt idegesítő tud lenni),aztán majd lesz valami. Bátorításként mondom,hogy az osztályom legszebb lánya egy kövér,csúnya,kocka,idegesítő srácra hajtott rá,de nagyon,és egyszerűen senki sem érti,miért.
2012. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!