Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan lánnyal akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal akinek befeketedtek a fogai?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 19:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tényleg! minden fogad fekete?

Az elég büdös tud ám lenni, szerintem elvinnélek a fogorvosomhoz.

2013. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Még nem is láttam ilyet. Sztem nem járnék vele.
2013. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
hát nemmind, a legtöbbnek így a széle a hátsóknak meg a teteje. ritka fogmosás :S
2013. febr. 6. 19:15
 14/20 anonim ***** válasza:
Küldj fotót és megmondom mennyire gáz.
2013. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
És miért mosol ritkán fogat? Kb 500 ft beruházás 1-2 havonta egy tubus fogkrém meg egy fogkefe... Ne haragudj, de esélytelen lenne egy ilyen igénytelen nő, erre nincs bocsánat.
2013. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Angyalom, akkor az a feketeség valószínűleg szuvasodás. Irány a fogorvos és betömetni őket.
2013. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én nem csókolóznék vele az tuti!
2013. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én járnék, de csak úgy ha elmenne megcsináltatni közben a fogait, meg én is az enyémet. Együtt mennénk fogorvosi kezelésre. Hát nem lenne romantikus? :) Hallgatni a fogorvosi fúró magas, fülbe mászó hangját, ez lenne csak a romantika netovábbja :)
2013. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Még a gimiben volt egy barátnőm aki néha 2-3 napig nem mosott fogat. Ő megtehette, mert olyan szép volt, hogy a színésznők, énekesnők, modellek között sincs sok ilyen. Nagyon jó volt vele, még az sem zavart, hogy néha igencsak büdös volt a szája.
2013. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

én nagyon kanos vagyok szal igen :DDDD

szájszagra jó a tik-tak is


de aggódnék érte hogy fájni fog neki, tuti gatyába ráznám az ilyet hogy mossa a fogát

2013. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!