Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi baja van a lányoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van a lányoknak a gizda, vékony fiúkkal? Na és, ha a fiú betegség miatt nem tud hízni, pedig sportol is, azaz szálkás izomzata van, de tényleg sovány az is baj?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a baja a vékony fiúknak a 70 kiló fölötti lányokkal?
2013. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Ezt a lányoknak honnan a fenéből kéne tudni, hogy beteg?

2. Ha nem tetszik akkor nem fogok összejönni vele, csak azért mert beteg és ezért néz ki úgy ahogy. Nem tetszik akkor felőlem lehet egészséges is...

2013. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem tetszik a másiknak, attól még ugyanúgy nem fog tetszeni, hogy beteg.
2013. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem speciel az, hogy egy gizda srác mellett olyan kövérnek érzem magam... (Pedig 49 kg-mal és 160 cm-el nem hiszem, hogy az lennék.)
2013. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes vagy.... és mi a bajuk a nőknek a kigyúrt állatokkal, mert az még sok nő szemébe még félelmet is kelt, mi a bajuk a szűkszavú emberekkel? Mi a bajuk a bőbeszédű emberekkel, mi a bajuk az unalmas emberekkel? Egy kérdés sorozatot kezdtél el amit a végtelenségig lehetne sorolni, egyszerűen az emberek nem egyformák, nem egyformán gondolkodnak, vannak mind 100 mind 50 kilós nők is akiknek a vékonyabb srácok jönnek be, ugyanez elmondható a mackós testalkatra, a kigyúrtja, aztán a legtöbb nőnek a testalkat az utolsó.... még az arc is fontosabb annál, legfontosabb meg a személyiség, és az hogy tegyél föl ilyen sablonos olcsó kérdéseket!

Mert engem is leégetsz, de én megfogom és leszedem a kéjrudadat, és megverek vele egy skorpiót!

2013. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem érdekel senkit, hogy miért nézel ki úgy ahogy, ha egy lány ronda akkor az neked sem jön be pedig ő se tehet róla.
2013. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés! Mert amikor az izmos pasik panaszkodnak hogy a legtöbb nőnek mért a vékony jön be, na, akkor mi van? Mert találkoztam már ilyen kommentekkel is!
2013. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek pl pont az tetszik, ha valaki vékony.
2013. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!