Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves srác vagyok,175cm,65-7...

17 éves srác vagyok,175cm,65-70 kiló között mozgok. Nem vagyok se vékony, se dagadt, se izmos, se gizda, csak olyan semilyen. Izmosodni szeretnék, leginkább nagy kar kéne, nagy vál, csukja, meg iylenek. Hogyan tudnék gyorsan izmosodni?

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne hogy minden féle szer nélkül mivel tudnék a legjobban erősödni? Nem akarok semmit szedni, csak mint eddig eszek sok húst, fehérjét, tojást, de mit kéne mellette végeznem? Láttam egy videót, benne a tag fal mellett kézen állt, és úgy nyomta ki a saját súlyát, azaz behajtotta a kezét h hozzáérjen a feje a földhöz, aztán kinyomta magát és így tovább, ez esetleg segít valamit? Vagy Fekve súly kinyomás, vagy mit kéne csinálnom?

Még talán annyi h hízni nem tudok igazán, bár ha rá állnék a témára menne, de nekem izom kéne...

Tényleg nagyon hálás lennék ha válaszolna valaki, vagy ha egyáltalán elolavssa valaki végig aregényemet...:$:$

Szüval: Mit kéne tennem a nagy kar érdekében?


2010. dec. 19. 19:27
 1/4 Da puta madre ***** válasza:

Szüval elég nagy a kavar:

gyorsan izmosodni, és legjobban erősödni - ez nem ugyanaz. alapvető dolgokkal azért legyél tisztában, mielőtt nekiállsz. Hidd el, nem leszólni akar senki, de jobb, mintha hülyeséget csinálnál. Csinálj átmozgató edzést, addig meg tanulj a dolgokról.


Ez is érdekes: "Még talán annyi h hízni nem tudok igazán, bár ha rá állnék a témára menne, de nekem izom kéne.."

Egyél, és eddzél. És olvass pihenés közben.

[link]

[link]

2010. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meglepően nagy a hasonlóság közöttünk! Én 18 vagyok, 174 cm és 65 kg, szóval bele tudom magam élni a helyzetedbe. Nekem híznom egyszerűen képtelenség, izmosodnom is nehéz. De elég sokat vagyok itthon, szóval amikor úgy tartja kedvem, akár egész nap fekvőzök, súlyzózok. Ha nagy kart szeretnél, akkor ezeket érdemes lesz átböngészned! [link]

[link]

És fekvőtámaszozás sem árthat, attól erősödik a mell, váll, csuklya, tricepsz, a delta és a has, tehát ez egy nagyon jó univerzális gyakorlat. Remélem tudtam segíteni! Üdv!

2010. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
éppen ezért nem ér sokat a fekvő.Mert ennyi izomcsoporton oszlik el a terhelés(és ez a terhelés a te csekély testsúlyod)
2010. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket...:):$

Az jobb ha fekve nyomok ki súlyokat, és nagyobb súlyokkal szériázok?

Vagy ha fekvőnél a lábamat felrakom aza sztalra és úgy fekvő?

Vagy esetleg amit mondtam, kézen állva nyomom ki többször a súlyom?

Válaszokat köszönöm.:)

2010. dec. 19. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!