Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez Szerelem Lenne/Lett volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez Szerelem Lenne/Lett volna?

Figyelt kérdés
A barátnőm nemrég szakított velem, én meg minden nap bőgök, egy csődtömegnek érzem magam, egyfolytában csak rá tudok gondolni, és ha meglátok egy jó nőt az utcán nem tudom elképzelni vele magam, csak az ex-barátnőmmel. Ez igazi szerelem lenne/lett volna ?
2009. szept. 4. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A részedről igen, hogy az ő részéről az volt e. Azt csak ő tudhatja. Ne búsulj jön majd más. Leszel még szerelmes. Idő kell, hogy jobban érezd magad.
2009. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért nehéz így ráragasztani, hogy na most ez az volt. De mindenesetre mindenképp tápláltál iránta érzelmeket (hogy költői legyek) és a hiányát keményen megérzed.


Miért szakított veled, ha megkérdezhetem?


Sárky

2009. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nem mentünk sehova együtt mindig csak otthon ültünk (de ez csak a nyárra volt igaz,mert akkor nem értünk nagyon rá, se ő se én. Márciusban jöttünk össze am !
2009. szept. 4. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Oks. Mondott egy fergeteges nagy baromságot. Ezt biztos te is tudod. Más oka volt. Vagy abszolút nem volt szerelem a részéről és feleslegesnek, kényelmetlennek, púpnak érezte a kapcsolatot.


Sárky


ui.: szedd össze magad! Ne bőgj már egy lány miatt! ;)

2009. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Részedről igen, a lány részéről nem!

Nem érdemel meg téged!

Keress majd mást,de előtte bulizz,szórakozz,sportolj,tereld el a figyelmedet;)

Sok sikert!:)

2009. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!