Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Msn szerelem? Szerettél már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msn szerelem? Szerettél már bele vkibe msn-en keresztül? Találkoztatok? Lett belőle párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mennyire van jövője egy így induló kapcsolatnak? Csalódás volt a személyes randi? Csalnak a képek, amiket mutattatok egymásnak? Élőben más volt?
2010. szept. 30. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1 évig volt így barátnőm,nem volt rossz,leszámítva hogy a végén jól átvert...
2010. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk működött. Igaz, nem volt hosszú, de nem azért lett vége, mert nem személyesen ismerkedtünk meg. Szóval van esély, csak annyi kell, hogy ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor ne halogassátok a személyes találkozót!
2010. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

volt persze, de nem volt az igazi.

és találkoztunk is.

2010. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
találkoztunk és azóta együtt vagyunk..
2010. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak fellángolás volt az egész, így utólag visszagondolva. Örülök, hogy nem lett semmi belőle.
2010. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nagyobb az esélye a csalódásnak, ha túl korán találkoztok. véleményem szerint legalább egy hónapot várni kell, ha naponta-kétnaponta beszéltek msn-en.


én másfél hónapig beszélgettem msn-en a barátommal, így nem ért csalódás. 3 hónapja vagyunk együtt, minden szuper :)


tehát nem szabad elkapkodni semmit. szerelem pedig nem létezik msn formában. gondolj bele: sok dolgot nem tudsz róla, azt hiszed szerelmes vagy belé, de igazából csak "hiányosságokat pótolod" pont olyanra, amilyennek szeretnéd, h legyen. megtévesztő sajnos, de az ember hajlamos beleélni magát.

2010. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ismertem látásból a srácot az előtt,de nem beszéltünk soha, meg nem is tetszett. Aztán felvett msn-re és elkezdtünk dumálni, nagyon aranyos volt, meg megértettük egymást, aztán 1-2 hét beszélgetés után megkérdezte hogy nem e járnék vele, mondtam h talizzunk. Egy kicsit fúra volt, de lassan 3 éve együtt vagyunk azóta :) És együtt tervezzük a jövőnket. Szóval esélyes lehet a dolog, persze ez személytől függ.

18/L

2010. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Mi találkoztunk és azóta már egy éve együtt vagyunk:)

2010. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Örülök, h ennyi válasz jött! Köszi!
2010. okt. 1. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!