Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titek mennyire érdekel, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titek mennyire érdekel, ha a párotoknál találnátok valamit, amit még az exétől kapott? Közös kép, ilyesmi.

Figyelt kérdés

mit lépnétek?Kiakadnátok? vagy nem is szólnátok érte...? közös képre, apró ajándékra gondolok.

persze ez kortól és attól is függ hogy mióta vagytok együtt, légyszi ezt írjátok oda :)

és ha voltatok már ilyen helyzetben nagyon érdekel hogy mit csináltatok :)


2013. febr. 7. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem szoktam kutatni a párom holmijai között, úgyhogy nem is találnék ilyesmit. Viszont ha nagyon szem előtt lenne, pl közös kép az asztalán, akkor biztosan megkérdezném, hogy minek van egyáltalán velem.
2013. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egy felnőtt (teszem azt 25 éven felüli) tudja, hogy mindenkinek van múltja. Legyen az házasság, együttélés is akár. Ezek nem kitörölhetőek. Gyerekes dolog az ilyeneken fennakadni!

Hány éves vagy?

2013. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zavaró. Nyilván valamikor szerette, így hiába mára már az exe, attól még lehet neki fontos az amit tőle kap.
2013. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
(no persze nem szem előtt) #2 vagyok és nő
2013. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk a gépén vannak képei az exekről, az persze zavar, de nem csapnék hisztit, hogy törölje le mondjuk. Legyenek csak ott, remélhetőleg nem nézegeti őket. Én sem törlöm le a gépemről az ilyen képeket. Még is az életem része volt, és nem vmi durva szakítással ért véget a korábbi kapcsolatom...

A kapott holmikat el lehet tenni a szekrény aljára, akkor nem foglalkozunk vele.

2013. febr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
én 20 éves vagyok, de ne értsétek félre nem azért kérdeztem mert velem épp ez történne. valószínű én kicsit kiakadnék (talán a korom miatt, mert fiatal vagyok ) de felfogom hogy mindenkinek van múltja, és max megkérném h ne a szemem előtt legyenek ezek a dolgok.
2013. febr. 7. 12:38
 7/18 anonim ***** válasza:

#5-nek

egyébként ez is megbeszélhető! Mondjuk rá lehetne tenni egy CD-re, amit mélyen eltenni valahová a szekrény mélyére. Elvégre nemcsak közös képek, hanem közös helyek (értem ezalatt tájak ahol jártak) is lehet rajta, amiről az ex eszébe jut.

Jó az ilyeneket az elején tisztázni egyébként.


Én se kértem, hogy ez exem széttépje a hatalmas portrét az exnejéről, de megkértem, hogy valahová fel a szekrény tetejére tegyük és pakoljunk rá ezt-azt.


#2 voltam

2013. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
MI már együtt voltunk egy ideje, meg nagy szerelem is volt már, mégis képes volt a barátnőm magától csak úgy a kezembe adni az exével közös fényképalbumot. Hát mondhatom baromi jól esett. Én ilyet biztos nem tettem volna vele.
2013. febr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az nem érdekel, ha vannak olyan dolgai, amiket az exétől kapott, sokkal jobban zavar, ha folyton csak az exeiről magyaráz (teljesen mindegy, hogy pozitív vagy negatív dolgokat), az egyértelműbben jelzi, hogy még nem képes elszakadni tőle, mint bármilyen tárgy.
2013. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9/10 És ebben az az érdekes, hogy különben teljesen normális lányokra is jellemző, férfinak meg valószínűleg eszébe sem jutna az exeit mutogatni az aktuális barátnőnek.
2013. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!