Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titek mennyire érdekel, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titek mennyire érdekel, ha a párotoknál találnátok valamit, amit még az exétől kapott? Közös kép, ilyesmi.

Figyelt kérdés

mit lépnétek?Kiakadnátok? vagy nem is szólnátok érte...? közös képre, apró ajándékra gondolok.

persze ez kortól és attól is függ hogy mióta vagytok együtt, légyszi ezt írjátok oda :)

és ha voltatok már ilyen helyzetben nagyon érdekel hogy mit csináltatok :)


2013. febr. 7. 12:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Mi már 4hónapja voltunk együtt, amikor unatkoztam és megnéztem a képeit a gépén. Nem akartam kutakodni, azt hittem hogy már feltöltötte a rólunk készült képeket, vagy az egyéb fotókat. Ahelyett csak az exéről és róla készült régi közös fotókat találtam. Nagyon sokat, és csak azokat. Kiborultam, hogy akkor ez most mi? A mobiljában is volt még róluk. Nem a képek, hanem a pasi ment a kukába...
2013. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar az ilyesmi, nekem is vannak emlékeim, egyetlen cipősdoboznyi. Képek, mozijegyek, levelek. Másnak miért ne lenne?


25/N

2013. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel. Amíg nem azt látom, hogy folyton azokat nézegeti, addig oké.

Nekem is vannak emlékeim az exeimtől, amiktől eszem ágában nincs megválni. Vagy dobjam ki a ballagási vacsorán készült összes fotót? Nemár.. Azt az ízléses aranyláncot, amit imádok, még hordani is szoktam, és fogom is. A fülesemtől sem akarok megválni, mert jó.


Mindenkinek van múltja. Ezt el kell fogadni és kész. Felesleges rajta problémázni.

24N

2013. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tudjátok, ha most lenne egy új párom, aki velem élne, azt se tudnám, hogy esetleg a gépen hol, vagy melyik cuccomnál van olyan ami kapcsolatba hozható az exemmel, akivel éveken át voltam. Ha akarnám is eltüntetni, akkor se sikerülne. Muszáj lenne megértenie, hogy egyszerűen nem tudom. Ha talál valamit akkor szól és ennyi. Amit tudok elpakolom.
2013. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Hát én sem kutattam, mégis kiszúrtam az exéről egy képet, ahogy fekszik az ágyon és vad a tekintete... Veszekedtem egyet. Kibékültünk, kicsit büntettem és ennyi.
2013. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Biztos bennem van a hiba, de engem idegesítenek az ilyen dolgok. Én mindent kib@sztam ami az exemre emlékeztet. Egy árva kép sincs, talán a lánya ballagási fotója még ott van a kocsi csomagtartójába, majd egyszer kivágom azt is. De amúgy most belegondolva, van azért nálam is 1-2 dolog, még nem fogyott ki a parfüm amit tőle kaptam, de az csak idő kérdése. Meg talán zokni is van tőle, vagy a f@sz tudja má'. De egyébként én elvarrok minden szálat. Na nála viszont sok dolog volt a volt férjétől. A leglátványosabbak a gyerekek ugye. : ) De képektől kezdve minden szar. Rühelltem. Mármint a tárgyakat, a gyerekek jó arcok voltak.
2013. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem gáz. Mármint én megtartottam néhány ajándékot az extől, és tudom h barátom is. (pont a múltkor kérdeztem az egyik agyagtálról az asztalán, és rögtön mondta h igen az még azt még az exe csinálta)

Az ember ezeket nem azért tartja meg, mert vágyik az exére, hanem mert esetleg szép emlékeket idéz fel benne, vagy csak egy olyan dolog ami hasznos...(pl minek vegyek új ékszeres dobozt mikor extől régen kaptam egy nagyon szépet amit évek óta használok?)

2013. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én 20 éves lány vagyok és engem nagyon zavar főleg mert a kapcsolatunk elején tudtam,hogy még nincs túl a volt csaján pl mi nekünk csak szexnek indult és nem volt olyan komoly de a szülinapján a volt csajával készült közös képeket nézegette miközben az ölében ültem meg mutatta h nézd vele jártam.. elég szar volt de aztán belém szeretett és évek óta együtt vagyunk ja a volt csajával 4 évig volt együtt és egyszer nézegetem a családi albumukat és a volt csajával volt tele na mondtam neki hogy ha nem jelent már semmit neki és nem szereti akkor kiszedi az összeset és kidobattam vele és volt cd is róluk azt is megsemmisítette.Ami még szarul esik ,hogy azóta rólam egy kép sincs az ő albumjukba.. és alig van "normális" képünk. úgy érzem a volt csaja pótléka vagyok vagy nem is tudom mintha én nem lennék olyan fontos..
2013. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!