Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, párkapcsolatra ideálisna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, párkapcsolatra ideálisnak találnátok egy ilyen lányt? Ilyen tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés
Aki viszonylag könnyen veszi az életet, nem szokott rinyálni, a kinézete miatt, vagy bármi. Persze, formában tartja magát, de ha baja van magával akkor irány a konditerem és alakít magán, nem szidja magát, stb..(itt most nem elhízásra gondolok) Aki elég szabad szellemű, szeret cselekedni, nem csak beszélni habokba és ezek mellett szereti az aktuális pasiját is, odaadó, de cserébe ezt a dolgot szeretné, ha viszonoznák. Jó tulajdonságok ezek szerintetek?
2013. febr. 4. 04:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A tulajdonságai jók.

Amennyiben Te is hasonlóan temperamentumos és laza, de határozott vagy, akkor bingó. Ha nem, akkor meg fog enni a csaj, megrág és kiköp.

2013. febr. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó :) hány éves vagy? nekem az elég ha szeretsz és odaadó vagy, én is ilyen vagyok. Az meg hogy nem vagy nyafogós szintén tetszik :D
2013. febr. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
lány vagyok első :) 18 éves
2013. febr. 4. 05:27
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor újra fogalmazom. :)

Nekem bejönnek a tulajdonságaid, mert sok mindenben egyezünk. De egy "gyengébb" pasit elriaszthatsz. :)

2013. febr. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Számomra is megfelelőek ezek a tulajdonságok és szerintem még sok más pasi számára is.
2013. febr. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 ASOT ***** válasza:
Elég biztató dolgok.
2013. febr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Mókusgyilkos ***** válasza:

meg leszek lincselve de: nem.

az hogy szereti a pasiját, odaadó kb alap ha nincs meg akkor lapát. a rinya mentesség: jó dolog, kivéve akkor mikor el kellene rinyálnia hogy mi a baj.

ami meg a "cselekvést" illeti: előtte gondolkodnia sem árt :) lelkem rajta imádom a temperamentumosabb darabokat DE a taktikusabb fajtából :) és nem az előbb cselekszek aztán gondolkodok verziót.


éljenek a skorpiók :D

2013. febr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
na hát igen...volt már, hogy sz@rb@ vittem saját magam...de hát egyszer élek és úgysem élem túl, szóval lehet kockáztatni ;D
2013. febr. 4. 08:36
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak, aki kötekedett: Igen, mert tudod hatalmas hülyeség úgy élni, hogy törvényeket állítasz be magadnak meg határokat...tudod te milyen élményektől fosztod meg magad? Így nem lehet élni, max. tengődni, vagy túlélni! Én szeretek jól élni szabadon, mondjuk meg is tehetem! Hiszen van pénzem és az minden! Különben is kinek kell pasi, ha van pénzed? Megvehetem őket sőt mondok jobbat, venni se kell! A legtöbbötöket úgyis csak a ***** visz.
2013. febr. 4. 10:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy miért moderáltattál ki??! Nem írtam semmi bántót, csak leírtam, hogy én hogy értelmezek egy ilyen "szabadelvű", nárcisztikus kislányt.
2013. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!