Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, ha a lány kéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha a lány kéri meg a barátja kezét? Vagy ez már normális. :D

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha engem kérdezel, szerintem kva gáz...

21L

2013. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak ha a pasi nyaktó lefelé béna. Amúgy elég gáz.
2013. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi.. elvileg van egy nap febr 23?? amikor a lanynak kell megkernie a kezet a fiunak..:D
2013. febr. 7. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát számomra nagyon gáz lenne, ha a barátnőm kérné meg az én kezemet.

Szerintem inkább beszélj vele a jövőbeli tervekről, próbáld inkább rávezetni, hogy ő kérjen meg téged.


23/F

2013. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez nem normális,milyen pasi az aki arra sem méltatja a barátnőjét,hogy megkérje a kezét?Szerintem csak akkor kéri meg a lány ha nagyon pasit akar fogni.Esetleg viccelni lehet vele,de úgy komolyan nem tudom én nem tettem volna.
2013. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon gáz és megalázó. A pasi dolga ez, akárki akármit is mond. Neked esetleg csak célozni szabad rá, hogy elérkezettnek látod az időt, de így konkrétan megkérni egy pasi kezét pff...
2013. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt ma egy normális kapcsolatban megbeszélik a felek. Hogy mennyire nyíltan, az az ő dolguk, de egyik részről sem tartom elfogadhatónak, ha valaki egyszer csak ultimátumszerűen megmondja, hogy na akkor most itt ugyehogyházasságlesz. Ez nagyon kellemetlen lehet, mert sokszor még az egyébként hosszú távra tervező partner sem akar azonnal házasodni.


Persze ha ez a menet le van zongorázva, akkor lehet az azt követő időkben bármikor gyűrűvel támadni, vagy elrepülni Vegasba, az már csak az élvezet része :-)

2013. febr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!