Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húsz körüli és húsz év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz körüli és húsz év feletti lányok, amikor azt mondjátok, a külső nem számít Nektek, akkor mennyire komoly ez?

Figyelt kérdés

Átlagos képű vagyok, viszont szerintem elég szenvedélyes srác, sok mindenre nyitott és alapvetően életvidám. Igen csak az a tapasztalatom, hogy ez nem feltétlen igaz, mármint, hogy nem számít a külső, mert átlagos képű srácként a belső pozitív tulajdonságaim ellenére szinte csak elutasításban van részem. Ez nem tör le, de azért rossz kedvet képes generálni bennem. Persze van hibám, mint mindenkinek.


Légyszíves írjatok kort.


2013. febr. 7. 17:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

nem számít a külső de azért nem tudom elképzelni hogy olyan fiúval legyek aki nem vonz külsőre volt már olyan barátom akire mindenki azt mondta hogy csúnya meg nem illik hozzám de volt valami benne ami vonzott és amiért beleszerettem

20/L

2013. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

A kulso annyiban szamit, hogy legyen szamomra vonzo. A legutobbi 2 pasi akivel egyutt voltam egy ideig, a baratnoim szerint ronda volt, a masodikat igenytelennek is tartottak, deen szerettem mindkettot. Tetszettek, mert a szeretet ami beloluk aradt felem hihetetlenul meleg erzes volt. Sajnos az egyik mas orszagba koltozott, a masik meg talalt valaki mast.

Inkabb azt mondanam, hogy a szeme legyen kifejezo. nekem ennyi eleg, mert alig talalok olyan pasit, akinek tuz es elet csillog a szemeben. 32N

2013. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85% a belső.. a számomra elvárt tulajdonságoknak ha megfelel az illető eltudok vele képzelni szexuális kapcsolatot. Ha magabiztos, és látszik, hogy jóban van önmagával az illető akkor kialakul bennem a fizikai vonzalom, kb. az első beszélgetés alkalmával, tökmindegy hogy néz ki.. Kizáró ok: ha igénytelen, büdös stb..
2013. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30/N utolsó
2013. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kép kell? :)
2013. febr. 7. 17:37
 6/23 anonim ***** válasza:

kell :D

20/L

2013. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
kell
2013. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség.. a külső megfog a belső megtart.. legyen ápolt, ne igénytelen, és persze ha nem az esetem a srác akkor hiába minden... a külső midnenkinek fontos, de nem csak az számít! Sőt!
2013. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
kell
2013. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Számít, hiszen az első benyomás többnyire a külső alapján történik. Ha számomra egy férfi vonzó, eltudom képzelni magamat mellette, akkor mehet a dolog. Nem kell adonisznak lennie.
2013. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!