Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem kifogás az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem kifogás az, hogy valaki azért nem kívánja már a párját, mert meghízott az évek során?

Figyelt kérdés

Szóval többször is olvastam már itt, hogy valaki azért nem kívánja már a párját, mert az meghízott az évek során. Szerintem ez csak kifogás és mélyebbre kéne ásni.


Személy szerint én nem azért kívánom a barátomat, mert kockás hasa van és izmos karja, hanem azért kívánom, mert szeretem. Akkor is szeretném, tehát kívánnám, ha pockos lenne!

És egyébként is ha valakit szeretek akkor nem a külseje miatt szeretem.


2013. febr. 7. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
a férfiak és nők alapvetően másképp működnek nőknek fontos a szerelem a férfiaknak a szex és a külső
2013. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én is szeretném a párom kövéren is, úgy gondolom. De sok olyan történetet hallok (ismerőseimtől is), hogy szülés után a nő meghízott, és a férfi már nem akart vele lefeküdni többet.. ezt nagyon gusztustalan dolognak tartom, mert nem mindenkinek megy azonnal a fogyás szülés után.. akkor a férfiak nem a belső tulajdonságai miatt szerették meg a feleségüket, akinek gyereket csináltak?????
2013. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
hát ha a kapcsolat során változik a másiknak a testalkata, az azért jó ok lehet rá, hogy kevésbé kívánja, de ezt azért meglehet oldani úgy, hogy pl együtt eljárni futni, sportolni, stb.
2013. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az én barátom is vékony volt(70kg) és 95 kilóra hízott 2 éve de ugyanúgy bejött és kívántam (persze neki ez nem volt olyan feltűnő mivel a magasságához ez nem túlsúly)de ha pl 120 kilóra hízott volna akkor biztos nem jött volna be úgy de már most megtalálta az ideális testsúlyt ami jól áll neki és jár kondizni is szóval most mondhatni tökéletes :)
2013. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Az odáig rendben van hogy gyerek után van feleslegük..de ne legyen élete végéig, pár hónap alatt lelehet azt dolgozni ha nem lusta. Akik meg írják hogy pocakosan is szeretnék a párjukat akik most még izmosak... persze-persze mondani könnyű de ha az első találkozásnál lett volna pocakos most nem is járnátok velük :D
2013. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Érett, felnőtt férfi képes meghitten, kizárólagosan kötődni partneréhez, hiszen ideális esetben felnőtt korra megalapozódik a monogámiára való képesség. Ha a felnőtt férfi nem képes a hűségre, akkor a háttérben a fentebb említett körülmények problematikussága, a nem megfelelő párkapcsolati kultúra, az illető kimondatlan és kielégítetlen igényei lelhetőek fel.
2013. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez nem kifogás, miért kellene abba beletörődni, hogy valaki meghízott az évek során? Most nem betegségről beszélek, hanem lustaságról és össze-vissza zabálásról.



22N

2013. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem kifogás,sajnos én pasiként nem tudnék lefeküdni a csajjal ha meghízik,ha arra nem képes,hogy úgyanúgy eddzen mint én,akkor sajnos nincs miről beszélnünk és nem vagyunk egymáshoz valók.Én ilyenkor szépen finoman szakítok a lánnyal elengedem,és keresek akkor mást,így senki sem sérül meg.Ha én képes vagyok adni magamra és megteszek mindent,hogy csúcs férfi legyek akkor ő is tegyen már érte.


25Ffi

2013. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Akkor te csak a külsőségekre mész? egyáltalán nem is érdekel, hogy milyen valójában a lány? ha nem gyúr heti 20 órát akkor már szóba sem állsz fele? ez aztán a felszínesség :D
2013. febr. 7. 19:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Van, aki inkább a másik külsejébe szeretett bele és ha az változik, már nem érzi vonzónak. Vannak, akiknek ez nagyon fontos, vannak, akiknek kevésbé, vagy inkább más dolgok fontosak.

De az nem mindig igaz, hogy csak az hízhat egy idő után, aki mértéktelenül kezd zabálni, vagy ellustul. Persze, ezt huszonévesen a legtöbben nem tudják, de sokan, főleg nők a harmincas éveik után már akkor is elkezdik szedni fel a kilókat, ha ugyanannyit esznek, mint azelőtt (pesze itt is vannak kivételek), úgyhogy ha valakinek fontos a lányos alakja, egy idő után már fokozottan oda kell figyelnie.

2013. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!