Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a gondjai miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a gondjai miatt nem foglalkozik velem, vagy ez csak kifogás és szakítani akar?

Figyelt kérdés

A párom nehéz időket él az utóbbi 2-3 hónapban. Nem rég elvesztette az állását, most munkanélküli. Az elmúlt 2-3 hétben annyira összezuhant, hogy egész nap nem csinál semmit, csak ül a gép előtt, nézi a híreket meg a foci meccseket és semmi más nem érdekli, beleértve engem is. A múltkor már felhoztam, hogy neki fel sem tűnik, hogy lassan 3 hete nem találkoztunk (kb. 80 km-re lakunk egymástól, egyébként is hetente max. 2-szer szoktunk találkozni). Erre még aznap este lejött, nem is volt semmi gond, még mondta is, hogy milyen jó végre kicsit kiszakadni a gondokból meg h megőrül épp ettől amit mondtam, a semmittevéstől. Másnap este elment a haverjaival kocsmázni, jól berúgott, hajnalban ért haza. Másnap egész nap másnapos volt, fájt a feje és semmi mást nem csinált egész nap, csak a tv-t bámulta és feküdt. Ha beszélgetni akartam vagy bármit, közölte, hogy ő most nyűgös és hagyjam. Másnapra valamivel jobb lett a helyzet, de még akkor is sz*rt rám. Délelőtt hazament, aztán este megkérdeztem, hogy mi baja van velem mégis. Azt mondta, hogy minden évben van pár napja, amikor ilyen nyűgös és nem velem van baja, de nem veszem észre amikor sok vagyok és tudja, hogy ő is hülye, mert viszi tovább a dolgot, de nem tehet róla, ő ilyen ember. Kérdeztem tőle, hogy akkor hagyjam-e inkább, azt mondta, hogy ne, csak vegyem észre amikor egyedül akar lenni. Volt ez hétfőn, azóta sem keresett (és én sem). Nem tudom, hogy mit csináljak, vagy egyáltalán csináljak-e valamit. Mert ha ennyire nincs szüksége rám a legnagyobb időkben, akkor mennyire van egyébként? És mi lenne, ha mondjuk már együtt élnénk és nem tudna egyedül maradni? Ti mit tennétek a helyemben?

Egyébként majdnem 1 éve vagyunk együtt.


2012. nov. 16. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapból nem okos dolog 80 Km-re lévő emberrel kapcsolatban lenni.


Amúgy szerintem van elég baja, de lesz ez jobb is, ha lesz meló megint vagy karácsony környékén. Szerintem. Kicsit túlaggódod.

2012. nov. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor áll fent az a helyzet,hogy ha kibőgöd a szemeidet,és agyon emészted magad,akkor sem szabad keresned!Ezt pedig éppen a saját önbecsülésed miatt kell megtenned.Hagyni kell a fenébe,nem kell rámászni,sem faggatni,szépen egyedül kell hagyni a gondjaival,és élni tovább az életed.Tudom én,milyen idegőrlő ez,ilyesmin mentem keresztül én is mostanában,de én már rájöttem,hogy ilyenkor kell önzőnek lenni,és csak magammal foglalkozni.Ha fáj sírni,de neki nem mutatni.ha rosszul esik,magadban megemészteni,de nem keresni,számon kérni,panaszkodni,ugyanis pont nem érdekli.Őt csakis az érdekli most,hogy egyedül lehessen,és a sebeit nyalogathassa,csavaroghasson,zülljön.Ha neki ez jó,akkor fulladjon meg.Te még élhetsz ettől normális és nyugodt életet,egy ilyen önző s..ggfej nélkül is.Elvégre nem a férjed,hála Istennek!Gondolj bele,ha az lenne,mennyi megértést,szeretet,törődést kapnál tőle?Nagyjából semmit,ő vedelne a kocsmában,flörtölne a kocsmáros rib@nccal,Te meg otthon bőgnél a tv előtt,és pont mindenki lesz@rná a problémáidat,ő persze ettől még élné világát,és jól érezné magát.Tudod,a saját érdeked,hogy úgy ítéld meg a helyzetet,ahogy kell...
2012. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hasonlóakat tudnék mondani mint az elöttem szóló. Hagyd magára, foglalkozz magaddal, próbálj programokat szervezni nélküle. Még ha rossz napjai vagy hetei is vannak, értékelnie kellenne,hogy ott vagy mellette.

Az meg,hogy valaki 3 hét után találkozni szeretne a szerelmével, teljesen érthetö. Szóval hagyd magára, ha akar majd keresni fog. Közben te gondolkozz el,hogy erre van e szükséged...

2012. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ahelyett hogy munkát keresne, híreket néz, focizik, sörözik...magát hajszolja a kilátástalanságba. az még jó is, hogy nem téged használ kapaszkodónak.

amúgy amikor így lent van valaki az önbecsülésére is hat, valahol szerintem nem is érti minek foglalkozol ennyire egy munkanélkülivel. amíg a saját szemében nem értékeli saját magát, addig amíg te értékeled őt, azt nem könnyű lenyelni.azt is hihetné ebből, hogy neked mindegy milyen emberrel vagy... valami ilyen pszichikai háttere is lehet szerintem.

2012. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

és abból hogy hanyagol, tulajdonképpen lehet védeni akar, hogy ha erősnek érzi majd magát, akkor szeretne és tud is megfelelni neked, mert ezek szerint ő értékel téged.

de ha olyannak fog látni, aki "tagbaszakadt" emberrel is foglalkozik(ha most ő ennek érzi magát) akkor félő hogy veszített az értékedből előtte.


amúgy tudom, hogy igazából a párok kitartanak egymás mellett és segítik egymást, de szerintem itt még nem erről van szó ebben a kapcsolatban hogy ilyen szinten lennétek, látva ezt abból, hogy a segítségedet sem kéri és nem foglalkozik veled, tehát nem támaszkodik rád. Tehát úgy érzi, ha vele minden rendben akkor tud téged hódítani. mert általában így is lenne normális.

a lényeg, hagyj neki időt, míg összekaparja magát, de most még ahogy látom lefelé tart magába zuhanva. hidd el rá fog kényszerülni, hogy erőt vegyen magán és rendben lesz.

2012. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*veszítesz az értékedből
2012. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!