Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nem baj szerintettek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kcsim kérdése:

Az nem baj szerintettek, hogy én 21 leszek és egy 37 évesnek tetszem, de viszont ő is nekem! A kor számít szerintettek? Vagy furcsa szemmel néznének ránk?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, gáz. Inkább nyelvtan órán kéne odafigyelni.
2013. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De neked elvileg pasid van,nem?
2013. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok, a vőlegényem 45.

A szüleim, barátaim kezdetben ellenségesek voltak velünk (voltak nehéz idők) a korkülönbség miatt, de mára beletörődtek és megszerették őt. Nyáron lesz az esküvőnk. Az a lényeg, h szeressétek, tiszteljétek, megbecsüljétek egymást. Lehet, h Ő lesz az életed értelme, a jövőd.

2013. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 kommentelőhöz! Nem járok már suliba!!!!
2013. febr. 8. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!