Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a barátotok szét ver?

Figyelt kérdés
a barátommal 4 éve élünk együtt de 2 éve semmi nincs köztünk.én 20 éves lány vagyok ő 21 éves.már beszélgetni sem tudunk,mert csak veszekedés.. ő amugy is ideg beteg mindig tör zúz,ahol ő dolgozik a főnökéről kaptunk hitelbe 3d-s tv-t amit január vagy február 5 ig ki kel fizetni 230.000.- ft-ot. én már adtam neki 130.000.-ret de tegnap sírva mentem haza mert anyukám,kórházba van,és le cseszett engem h miért sírok.és mondta nekem a barátom,hogy adjak neki pénzt még a tv-re mert holnap van a határ idő.de nekem a lakás fontosabb,ezt mondtam neki hogy a lakás fontosabb.erre ő elkezdett mindent borítani,tört zúzott vele együtt engem is próbáltam elszaladni.de olyat a hátamba hasított,meg pofonok,belém rúgott minden ahol csak ért de tiszta erőből.. nagyon sírtam a fájdalomtól.mit kéne tennem? nem aludtam otthon!

#a-barátom #szét vert
2013. febr. 8. 12:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
TV-t hitelre? Érdekes, az emberek semmiből se tanulnak?
2013. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy barom vagy, hogy még mindig mellette vagy, még is miért nem hagyod el? Őszintén... Ha ezekután mellette maradsz és mégegyszer megagyal, akkor őszintén megérdemled!
2013. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 fospuska ***** válasza:
mérgezd már meg azt a tetvet,hogy r.hadna meg az összes ilyen éhenkórász, sz@rházi,impotens k.csög. koccolj le onnan tévéstől, mindenestől. én ha a bátyád lennék,a belét kiborítanám az illatos úti menhelyre.
2013. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Én sosem értem az ilyen történéseket. Sok nő szinte lehetetlen próbák elé állítja az udvarlóit, még olyan apróságok sem lényegtelenek neki, hogy miképp áll a ruha a fiún és hogyan szól hozzá, bármikor is.

Ehhez képest súlyosan megvert, megalázott téged és te képes vagy megkérdezni, mit csinálj? az előttem szólók leírták, előbb a fehér ruhásokat, utána pedig a kék ruhásokat kell felkeresned. Vele kapcsolatban pedig a legközelebbi találkozásotok a bíróságon kell, hogy legyen.

2013. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 ASOT ***** válasza:

Elég régóta tűröd ezt.

Van egy mondás, "kell a jó? nem.. Kell a rossz? kell hát!"

2013. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Hát tudod, idegbeteg emberrel nem kéne együtt lenni... az ilyen sose változik meg, mindig ütni vágni fog, egyre csak többször és jobban. Szóval hagyd ott a p*csába... ha van eszed.
2013. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Mi a fenéért vagy még vele?
2013. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Eleve gáz, hogy ezek után nem tudod, mit kéne tenned. Na meg az is übernagy gáz, hogy eddig mellette voltál.

Hogy mit kéne tenned? Minimum elhagyni, de simán megérne egy feljelentést is a dolog. Ha annyiban hagyod, pláne ha még netán mellette is maradsz (sajnos akik ilyen ügyben írnak, legtöbbször semmit nem fognak tenni, csak egyet panaszkodni jönnek ide), azzal te magad is hallgatólagosan támogatod a kapcsolaton belüli erőszakot.

2013. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Persze egy normális pasit tized ennyiért eldobtok, de aki sz*rrá ver, annál még vacillálsz, hogy mit csinál? Gondolkozz, kislány!
2013. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szivesen elbeszélgetnék a barátodda egy vascső társaságában.
2013. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!