Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adnátok/csinálnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adnátok/csinálnátok a barátotok 30. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Ami nem túl drága, de mégis nagyobb dolog mint az összes többi.


(Buliszervezés nem jó, mert igaz 2 éve együtt vagyunk, messze lakunk egymástól és nincs közös baráti kör.)


2011. aug. 19. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:

ajándékot

konkrétan mást nem mivel nem írtad le h F/N...

2011. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy barátomnak, meg azt is, hogy 2 éve vagyunk együtt...
2011. aug. 19. 09:11
 3/9 anonim ***** válasza:

jó csak már nem 1x volt az h barátomnak .. adok választ és kinyögi h csaj XD

am nem tudom mi érdekli?

2011. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és hetero vagyok .)
2011. aug. 19. 09:13
 5/9 A kérdező kommentje:
én :) meg a motorok, kocsik, meg még sok minden. Inkább nem tárgybeli, hanem valami más jellegű dologra gondoltam ami még az ajándék mellé jönne.
2011. aug. 19. 09:14
 6/9 anonim ***** válasza:
hát... egy jó estét felveszel vmi sexy cuccot .. elsőnek vacsoráztok .. aztán gondolom kitalálod
2011. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez egy hétköznap is megvan... :)
2011. aug. 19. 09:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor most kivételesen ne vegyél fel semmit ;)
2011. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Süss neki füves sütit.:D Azt szeretik a fiuk mert sok melo van vele es ok ahoz lustak viszont mindenki ki akarja probalni. Raadasul azt uzened vele hogy nem akarod megvaltoztatni igy szereted ahogy van. Ha fuvezik akkor orulni fog
2011. aug. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!