Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a barátotok szét ver?

Figyelt kérdés
a barátommal 4 éve élünk együtt de 2 éve semmi nincs köztünk.én 20 éves lány vagyok ő 21 éves.már beszélgetni sem tudunk,mert csak veszekedés.. ő amugy is ideg beteg mindig tör zúz,ahol ő dolgozik a főnökéről kaptunk hitelbe 3d-s tv-t amit január vagy február 5 ig ki kel fizetni 230.000.- ft-ot. én már adtam neki 130.000.-ret de tegnap sírva mentem haza mert anyukám,kórházba van,és le cseszett engem h miért sírok.és mondta nekem a barátom,hogy adjak neki pénzt még a tv-re mert holnap van a határ idő.de nekem a lakás fontosabb,ezt mondtam neki hogy a lakás fontosabb.erre ő elkezdett mindent borítani,tört zúzott vele együtt engem is próbáltam elszaladni.de olyat a hátamba hasított,meg pofonok,belém rúgott minden ahol csak ért de tiszta erőből.. nagyon sírtam a fájdalomtól.mit kéne tennem? nem aludtam otthon!

#a-barátom #szét vert
2013. febr. 8. 12:17
1 2 3
 21/26 Lilikécske ***** válasza:
Egyszer ütne meg, nekem az többé nem lenne a pasim.
2013. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Te kerested, te akarod ezt.

Minden nő ostoba és az kell nekik, akik lófaszba nem nézik.

2013. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat két ember közös boldogságáról, és egymás szeretetéről kéne, hogy szóljon. Ez az esetetekben abszolút nincs meg. Te döntesz, hogy vele maradsz -e, de az én véleményem az, hogy ez így a legkevésbé sem nevezhető kapcsolatnak. Megszokásból meg kényelemből meg ne maradj vele. Máskülönben egyszer azon találod magad, hogy az intenzíven fekszel, mert a barátodnak épp rossz napja volt. Ezt akarod?
2013. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#22: leszámítva a lenéző és alpári hangnemet, sajnos igazad van. Mindenki maga dönti el, hogy kivel jár, hogy mit akar. Ha most a kérdezőnek az kell, hogy legyen egy böszme állat, aki időnként alaposan elgyepálja, akkor az kell neki, kész. Lehetne más, normálisabb barátja, aki nem bántja, nem alázza meg, sőt, még az is lehet, hogy nagyon szereti, és kedves, odaadó lesz vele szemben? Minden bizonnyal. Innentől már csak a kérdező döntése, hogy hogy alakítja a magánéletét. Ha ő ezt az utat választotta, akkor ezt választotta, csak akkor mondjuk nem kéne ide rohangálnia panaszkodni, ha kap pár zúzódást meg sebet.


Én igazából azt nem tudom, hogy ha már évek óta semmi nincs köztük, és nyilván nem csak az utóbbi 2 napban viselkedik eme úriember így, akkor a kedves kérdező miért van még mindig vele? Van erre valami értelmes magyarázat? Normál emberek nem szoktak együtt maradni valakivel, csak azért, hogy időnként egy-egy nyaklevest kapjanak.

2013. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
ennyivel nekem is lehetne barátnőm, én is tudnék ennyit nyújtani neki. minek az ilyennek barátnő és még ragaszkodik is hozzá. ekkora egy hülye világot, most nem?
2013. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 MarkLollo válasza:

En igy kepzellek el 20 evesen ha ott maradsz ; :P

[link]

2013. aug. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!