Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leteszteltem és lebukott. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leteszteltem és lebukott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Össze jöttem egy fiúval egy hete..Azt mondta h nem volt még barátnője,csendes,nem szereti a ribiket és nem vmi menő..ezért gondoltam tényleg érdeklem mert ezt mutatta..de azért leteszteltem még az elején ha kiderül vmi ne fájjon annyira mert nem bízom meg senkiben..átvertek párszor!Kamu facen..azt mondta a csajnak h nincs barátnője és benne lenne a járásban.Szakítottam vele de azt mondta szeret.

2013. febr. 8. 15:24
1 2
 1/18 fospuska ***** válasza:
100%
hazudik,de egy hét után szeret. aha.
2013. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
akkor mi itt a kérdés? lebukott= nem vagy neki fontos ha letagadott.. gondolom 14 éves vagy vagy 0 inkább ilyen agyi szinttel.
2013. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát premierplánban megtapasztalhattad, hogy hazug. Ezek után mi a kérdés?
2013. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
másfél hónapig ismerkedtünk elötte.
2013. febr. 8. 15:26
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Hát, ha ilyen gyerekes... Én hagynám. Valószínűleg azért mondta, hogy nincs csaja, mert addig nézelődik, amíg nem találja meg a legjobbat - talán nem elégedett veled 100%-osan? Vagy pedig csak hülyíteni akarta a kamucsajt, mert imponált neki azzal, hogy ráírt, és ezzel növelte volna az egóját. Bár elég bénán lebukott. Szóval azt mondanám, most hagyjuk a dolgot, talán egyszer majd, ha felnő...
2013. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

De nagy jampi.

Amúgy hagyd a francba, gondolod ha megint összejönnél vele

nem tenné meg még egyszer?!

2013. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Aztán hátha udvarol tovább és visszaszerez. Végül is ez még nem egy hosszútávú kapcsolat, és nem csalt meg - se fizikailag, se mentálisan. Rosszul lépett, ez van. Kicsit legyél sértődött, hagyd, hogy teperjen, beszélje, magyarázza ki magát. Mondd neki, hogy most újra meg kell győznie.
2013. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Ebből a kis letesztelős történetből két dolgot lehet levonni: ő hűtlen, te pedig gerinctelen vagy. Ezt azért mondom mert az ilyen letesztelés ugyan nagyon hatásos viszont nem igazán etikus.
2013. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"azért leteszteltem még az elején ha kiderül vmi ne fájjon annyira "

Akkor mi itt a kérdés? Már az elején megbukott! Még nem fáj annyira, úgyhogy hagyd a fenébe, és keress mást!

2013. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Tennivalók:Felejtsd el,keress mást,légy boldog .

Semmi egyéb.

2013. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!