Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfiú12 kérdése:

Van egy lány aki még nem nagyon ismer sőt egyáltalán nem nem nagyon beszélek vele de már rég óta nézegetem a külsőm nem jó patanásos vagyok meg kicsit kövér ezzen változtatni szeretnék valami tipp? , ja és nem vagyok izmos

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 16:55
 1/4 anonim válasza:
Probáld meg . Mit veszithetsz ?
2013. febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen tipp? A külsődet illetően?

Hát kezdj el sportolni és normálisan étkezni. Melyik sport érdekel a legjobban?

2013. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A pattanásaidat kezeltesd, járj konditerembe, fogyjál le egy kicsit, és légy ápolt és öltözz divatosan.

Ez kb. egy másfél évet igényel. Addig talán egy kis önbizalom is szorul beléd. Akkor próbálkozz nála, vagy ha nem vár, akkor másnál.

2013. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a második kommentelőnek ijász vagyok de úszom is.köszönöm a tippeket
2013. febr. 9. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!