Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Márciusban lesz a párommal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márciusban lesz a párommal a 4. évfordulonk. Ajándékotletek? Vagy szerintetek ez igy megfelel? (lejjebb)

Figyelt kérdés

Wellness-hétvégére megyunk, ez lesz az o ajándéka a számomra. Az én részemrol azt találtam ki, hogy készitek neki egy fotoalbumot a kozos képeinkkel. Mellé esetleg bonbon vagy egy szép idézet. De én ezt igy kevésnek tartom, nem tudom hogy még mit vehetnék neki hozzá. En még tanulok a barátom viszont már dolgozik.

20L


2013. febr. 8. 18:06
 1/2 fospuska ***** válasza:
sose foglalkozz vele,hogy egy pali mennyit költ ajándékra,ha megteheti. engem sose vert a víz,hogy mit fogok kapni. azzal foglalkoztam,mit adjak. nem vártam,hogy a párom ugyanolyan értékes ajándékkal lepjen meg. ne felejtse el,az a lényeg.:)
2013. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha megteheti hát tegye.


Monnyuk az is zikker, hogy egy magamfajta csöves max egy csokor lopott virágot tudna adni vagy pár szendvicst amit a kukában találtam.

2013. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!