Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem normális dolog ez! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem normális dolog ez! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a jelenlegi parommal, előtte két évig az exxel, akibe 15 éves korom óta szerelmes vagyok (most 24 vagyok) A mai napig gondolok rá, hiányzik, még mindig szeretem, annak ellenére hogy a jelenlegi partneremmel együtt élünk és jól megvagyunk. Úgy érzem egy örök kötelék van köztem és az exem között és ő volt a nagy ő. Nem helyes hogy így érzek, de mit kéne tennem?

2013. febr. 8. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A nagy szerelem mindig is örök lesz. Idővel elfogadod majd.
2013. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első nagy szerelmet senki sem felejti el. Halványulni fog az emléke, de teljesen sosem fogok tudni kitörölni.
2013. febr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Folyton úgy érzem, még kell h legyen dolgunk egymással
2013. febr. 8. 20:22
 4/4 anonim válasza:
Szerintem azon gondolkozz, hogy mi az, ami hianyzik a jelenlegi kapcsolatodbol, miert hianyzik az elso szerelmed. Az emlekek sokszor megszepulnek, ugyanakkor az mar 9 eve volt, amiota az exed is mas emberre valhatott (hisz akkor meg csak egy tini volt). Ha meg tartod vele a kapcsolatot, vagy meg tudod keresni, lehet, hogy erdemes leulni vele beszelgetni egyet es akkor meglatod, hogy a valosagban most milyen es nem esetleg az emlekeid szepitik meg ot. A mostani parod is megerdemli, hogy tisztazd magadban az erzeseid, kulonben elobb utobb megerzi, hogy vmi nem stimmel.
2013. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!