Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik :' ( mit csináljak, nem akar beszélni velem. (? ) (többi lent)

Figyelt kérdés
1 éve összejöttem egy sráccal aztán 4 hónap után szakítottunk, 2 hónap múlva rájöttünk hogy nem bírunk egymás nélkül és megint össze jöttünk, szép volt, jó volt de 5 hónappal ezelőtt szakított velem és még most is remélem hogy újra együtt leszünk. Látjuk egymást kb. mindennap de elmegyünk egymás mellett minden szó nélkül...és nekem nagyon hiányzik. És mivel egyszer már összejöttünk szakítás után most is remélem hogy így lesz de ha így viselkedik akkor nem hiszem...nem akarja megbeszélni velem és nem tudom elképzelni hogy nem szeret..(lehet egoistán hangzik de Ő volt az első szerelmem és mindennap mondta hogy mennyire szeret :'( )

2013. febr. 8. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd megtanulod,hogy a tettek beszélnek,és nem a szavak.Ha látod,hogy így viselkedik,egyértelmű kéne,hogy legyen,miért.Nézd,ha érdekelnéd,nem ilyen lenne ő.Fogadd el,hogy vége!
2013. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mikor én szakítottam Vele (az első alkalommal) Ő írt Rám hogy hiányzok neki és beszéljük meg, most hogy Ő szakított velem lehet neki könnyebb...azt is mondták hogy lehet hogy túl büszke ahhoz hogy beszéljen velem...mert mikor látjuk egymást folyton olyan fájdalmas arccal néz sokáig és annyira összezavarodok...nem tudom mit csináljak :(
2013. febr. 8. 20:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a legjobb, ha elfelejtenéd, így csak magadat kínzod, inkább keress valaki mást, idővel úgyis találsz valakit és ki tudja, lehet, hogy vele sokkal jobb lesz, mint az előzővel :)


24/F

2013. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!