Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti örülnétek neki? Sok lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek neki? Sok lenne, vagy még esetleg csináljak plusz dolgot?

Figyelt kérdés

Párommal 12 napja nem tudtunk találkozni. Ma hajnalban érkezik Magyarországra, rögtön idejön.

Arra gondoltam, hogy mikor ide ér, elküldöm tusolni (szándékosan maga)

Amikor betoppan a szobába frissen, vizesen akkor én várni fogom már.

Az ágyat körbepakolnám illatos gyertyával, valami halk kis zenére gondoltam én pedig csak egy fehér ingében állok majd.

Készítenék be egy kis pezsgőt, meg csináltam joghurtos szivecskés hűtött édességet, ha utána megéhezne. (:

Túlzás lenne így, vagy esetleg még csináljak valamit?

Ti mit reagálnátok rá?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

20/L


2013. febr. 8. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Wow... Ha fáradtan érkezik akkor minden felesleges. Márpedig hajnalban nem a fittségéről híres az ember, pláne hosszabb utazás után.

De mondjuk ha ezt a bulit át teszed estére akkor tökéletes élményben lehet részetek... :)


Viszont ha a párod egy terminátor és nem lesz fáradt hajnalban akkor no problem... :D

2013. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már, úgy várod mint ha hónapok óta nem láttad volna.

Az ötlet amúgy nem rossz, és szerintem elég is. (már mint ne csinálj több mindent.)

2013. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az 5let jó, de szerintem valentin napig kihúzhatnád, és akkor BUMM 2 legyet egy csapásra :D
2013. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaziból én már az ingben várásnak is örülnék. Szal ja, tetszene a dolog nagyon. 20/F
2013. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az ing nem kell.

helyette egy melltartó,de bugyi nem.

mit reagálnék.

agyhúzás végett komótosan bemennék a szobába,elkortyolnék egy pohár pezsgőt,közben fikszíroználnak,hogy nőjön a türelmetlenséged és zavarba gyere,elbizonytalanodj,hogy mi van már.

ha ez megtörténik,akkor viszont elkapnám a grabancod és megkapnád a magadét.:)

2013. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben alapból ezzel várnám. lehet arra számít, hogy nagyon örülni fogsz neki,a nyakába ugrassz, és lehet rosszul esne neki, hogy szia szivi, húzás zuhanyozni...(persze szebben) viszont ha alapból így nyitsz ajtót...
2013. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!