Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha egy lány eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány eléggé csendes, egy idő után unalmassá válik számotokra? Vagy épp az ilyen tetszik? (lent) lányok válaszát is várom.

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha a barátnőtök társaságban eléggé visszahúzódó, és nem nagy szájú, nem fecseg össze-vissza, hanem csak szűk baráti körében bontakozik ki teljesen, és persze mikor veletek van kettesben, akkor átváltozik "kis ördöggé" jókat lehet vele hülyülni stb. De csak ha kettesben vagytok.

Nem válik ez egy idő után unalmassá? Többször olvastam, hogy a inkább a csendesebb lányokat választanák a fiúk, de nem tudom pontosan ez mit 'takar' és hát én is eléggé ilyen vagyok, társaságban nem vagyok olyan felvágós és nagyon beszédes, mint a többi lány, nem tudom, ez mennyire inkább jó vagy rossz tulajdonság. Félek, hogy unalmas leszek, mivel ő elég társasági ember.(sokszor gondolkodom ilyen dolgokon, és attól félek nem vagyok elég jó neki,mit tegyek ez ellen? Tanácsok? 15L :/


2013. febr. 8. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha egyébként tudok vele beszélgetni, az időjáráson kívül másról is akkor nem zavar, hogy méretesebb társaságban kevesebbet beszél. Legalább nem vág közbe míg én lököm a sódert... XD

Am tényleg nem zavar, ha egyébként beszélgetni lehet vele.

2013. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem.

ami unalmassá válhat és szakítás a vége az-az,ha ellökdösi a kezem folyamatosan és minden szexuális közeledésemre gyakran mondja,hogy most nem.

amit te vázoltál az teljesen jó.

2013. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tipikus rózsaszín plüssbilincses lányok. (Nem a fiú veszi a bilincset) HA még kicsi vagy úgysem érted mire gondolok :)
2013. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem épp az volt a gondom, h a barátnőm társaságban mindenkire rámászott, :/ másnap meg "miért haragszól" vajon mért, mer egy kúú
2013. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, én sem vagyok az a beszédes. 20/F
2013. febr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hamarabb beléd tudnék szeretni mint egy örökké vihogós lányba :)
2013. febr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ettől félek mert szóról szóra ilyen vagyok. De aki érdeklődik irántad vagy szeret elfogad így is. :)
2013. febr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát én belenyomnék egyet az arcába ha be nem állna a szája

én is ilyen típus vagyok egyébként, és nekem ez jön be, tudjon dumálni ha kell, de ne mindig mert belenyomok

2013. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

áh nem :) csak velem szeressen beszélgetni :)

f19

2013. febr. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!