Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az emberek miért félnek a...

Az emberek miért félnek a nyugodt, csendes pillanatoktól, a "befordulástól"? Talán nem tetszik az amit látnak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem félek a nyugodt csendes pillanatoktól, meg nem is hallottam olyat, hogy valaki félne tőlük :)
2011. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még jó hogy nem hallottál, mert az emberek nem igazán dicsekszenek ezzel. Ez is része a dolognak.
2011. febr. 20. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:

hát sok ember tényleg kerüli a meghitt együttlétet önmagával.aki sokat beszél,gondolkozik fölöslegesen,úgy érzi,mindig csinálnia kell valamit,az menekül önmaga elől.

aki menekül önmaga elől,az hazudik magának,menekül a valóság elől.ezért nehéz sokakak befelé tekinteni,mert az igazsággal szembesülni gyakran bosszantó és kiábrándító.

2011. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"The quiet scares meg 'cause it screams the truth."(Pink-Sober)

Lehet hogy ezért.

2011. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:meg helyett me:D
2011. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mivel én sem féltem soha magamtól. Órákig képes vagyok akár csak bámulni ki a fejemből (jó, órákig mondjuk nem szoktam, mert van más dolgom is), és gondolkodni magamon, az életemről, és nekem tetszik amit látok, sosem lennék másmilyen, vagy valaki más, szóval... Meg nem értem, ha valakinek nem tetszik amit lát, miért nem változtat rajta? Ha nekem nem tetszik az ágyneműm, veszek egy újat. Nem tudom mi olyan bonyolult ugyanezt megcsinálni magunkkal vagy az életünk akármelyik, nem tetsző területével...
2011. febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az igazság fáj/hat/ és nehéz lehet vele szembenézni, és felvállalni.
2011. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!