Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri a kockázat? Vagy esetleg túl közeli ismerős?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég nincs barátnőm, nem szeretem a rövid kapcsolatokat. Előző barátnőmmel egy baráti társaságban voltunk, és szakítás után nagyon sokáig érdekes feszültség volt a társaságban.


Most viszont nyár óta egyre erősebben érzek vonzalmat egy lány iránt, akivel amúgy egy zenekarban vagyunk. Sokszor néz ő is úgy rám, mintha bejönnék neki, de ő jobban visszafogja magát, vigyáz, hogy mit mutat kifelé..


Mit csinálhatnék?


Mit csinálhatnék, hogy biztosat tudjak meg úgy, hogy ne kerüljek rossz szituációba?

Vagy nem érdemes, túl közeli az ismeretség?


Remélem kb érthetően fogalmaztam, kicsit fáradt vagyok :D


Köszönöm előre is a segítséget!



2013. febr. 9. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
hívd meg a zenélés után egy valamire és kezdj el vele beszélgetni akár a zenekarról,közben meg rájössz a kérdésedre
2013. febr. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sodródj az árral fiam, ha szembe mégy úgy is elfáradsz..
2013. febr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy zenekarban vagytok ne szűrjétek össze a levet, mert abból kis eséllyel sül ki jó :/ ha összevesztek, netán szakítotok jó eséllyel az egész banda megy a levesbe.


Ahogy valamelyik ősrocker mondta: Két dolog cseszhet szét egy bandát, a szintetikus drogok, és a nők.

2013. febr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A ki nem mondott, meg nem tett cselekedet fáj a legjobban, és mélyen elraktározodik...

Szóval, légy merész. Legrosszabb esetben bukta, de legalább megpróbáltad. És nem azon fogsz sztresszelni, h mi lett volna ha...

2013. febr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!