Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon akar valamit vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar valamit vagy csak húzza az agyam és nem akar semmit?

Figyelt kérdés

A srác egyel alattam jár. Nagyon régóta ismerjük egymást, kb. 7 éve találkoztunk először. Tudni kell róla, hogy még nem volt soha barátnője (ez lehet, hogy számít valamit)...

Jó barátok lettünk 2009-ben egy táborban elég közel kerültünk egymáshoz, de nem lett a kapcsolatból semmi. Azóta vagyunk ilyen jóba. Elég álmodozó tipus és a barátaihoz/osztálytársaihoz képes eléggé elvont személyiség, nem egy ilyen divat őrült.

Egy időben sokat beszéltünk, amikor pasim volt akkor is. Legtöbbször én kérem meg, hogy találkozzunk szünetben, hogy beszélgessünk kicsit. Hívtam már moziba (kaptam két jegyet); azt mondta, hogy ha lesz valami érdekes elmegyünk. (Fél éve lehetetlen, hogy nincs semmi?!) Nem egy bulizós tipus, inkább a romantikusabb.

Az ünnepek között beszélgettünk facebookon és azt mondta, hogy találkozott egy volt osztálytársnőjével és elmondása szerint, megugrott a pulzusa, amikor meglátta.

Ez eléggé összezavart. Amugy nagyon mély dolgokba is belementünk beszélgetéseink során. Próbálok nyitott lenni felé, ugyanakkor kicsit titokzatos. De már nagyon zavar, hogy az esetek 60-70%-ában én írok neki, én kezdeményezek beszélgetést, "összefutást".

Szerintetek hagyjam vagy érdemes tovább küzdjek érte?


17L



2013. jan. 16. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem azért, hogy kötölöszködjek, de nem irtad le a célod. :)

Ha pasinak akarod, akkor tegyél érte, ha csak ilyen elvint haver akinek nem is kellenek haverok és unod ezt, akkor hagyd de amugy... Az keresse a másikat akinek hiányzik a másik

2013. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

épp ez a gond. én keresem őt. néha ő is ír. én többet szeretnék barátságnál, de nem tudom mit léphetnék mást. olykor úgy érzem, hogy csak terhére vagyok, máskor pedig nem akarja, hogy elmenjek becsengetéskor.

Ez a lány viszont eléggé összezavart.

2013. jan. 16. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Még éretlen a kapcsolatra. Ez az egyik.

A másik pedig, hogy az ilyen "elvontabb" fiúk ilyen korban hisznek abban, hogy van barátság fiú és lány között. Mivel éretlen még, benned is csak egy közeli barátot lát. Te pedig félreérted a kedvességét, közvetlenségét.

Mivel másik csajról beszélt neked, ez bizonyítja, hogy benned csak barátot lát ,nem potenciális barátnőt. Hiszen ha valakire rá akarok hajtani, akkor (hát egyrészt ráhajtok, nem tökölök évekig), szóval akkor nem beszélek neki más csajokról. :D Szóval nem hiszem, hogy akarna tőled komoly dolgot.


Előfordul sokszor, hogy a lányok félreértik a velük barátkozó fiúk gesztusait, és beleszeretnek a fiúba. Aztán kiderül, hogy a fiú csak kedvességből volt közvetlen és figyelmes, de ti ezt jeleknek vettétek. Itt is ez a helyzet szerintem. De lehet rosszul látom, nem ismerlek egyikőtöket sem. Ha úgy érzed, rosszul látom, akkor viszont ülj le vele, és mondd el neki őszintén, hogy mit érzel iránta, és te szeretnél vele járni. Ilyenkor a tiszta helyzet a legjobb, mert nem őrlődsz tovább. Ő erre csak "igent" vagy "nemet" tud mondani (feltéve, ha normális), és akkor meg fog oldódni a szitu. Sok szerencsét!

2013. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi utolsó a tartalmas választ. az, hogy más lányról beszél csak 1x fordult elő és csak azért mert már kíváncsi voltam, hogy mi újság vele. kis erőfeszítéssel elmondta :)
2013. jan. 16. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem szimplán azt hiszi, hogy nem lenne esélye nálad, és nem akar pofáraesni. próbálkozni ér :)
2013. jan. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat. azért mások véleményére s kíváncsi lennék :)
2013. jan. 17. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
3# véleményével teljesen egyetértek, én is hasonló esetben vagyok, de feladtam :(
2013. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és hogy érzed megérte?
2013. jan. 19. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!