Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanom kellene?

Figyelt kérdés

van barátom kb 2éve de az utóbbi időben le se tojta a fejem mindig leterelt hogy a spanjaival legyen és full bunkó volt velem. De ő pont az a tökéletes pasi: sármos, okos mérnöknek tanul és minden csaj álma annyira jól néz ki csak sajnos megváltozott az új haveri köre miatt. Tegnap szétbuliztam az agyam szerelmi bánatomban és megismerkedtem egy kevésbé jóképű de nagyon aranyos sráccal visszahúzódó és nem nyomult. Elhivott bulizni estére, elmenjek szerintetek ha már a pasim cseszik a fejemre? Végülis tiszta lelkiismerettel flörtölgetnék a sráccal. =/

Tipp? 18lány



2013. febr. 9. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha le se szarja a fejed, akkor vagy beszél vele, vagy dobd ki. Az a lényeg, hogy boldog legyél.
2013. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
beszéltem vele és próbál változni csak ugye ez idő kérdése de most értitek addig én szomorkodjak és üljek itthon? amig minden nem lesz a régi? =/
2013. febr. 9. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
pff.. ki mondta hogy szomorkodj? menj a barátnőiddel bulizni, ne egy másik pasihoz szaladgálj. Ha valami nem megy, már mást kell keresni? értem én, hogy szükséged van a törődésre, de a barátod azt mondta próbál változni, akkor várd ki, ne máshoz rohangálj. Igaz a bulizással nincs semmi, addig amíg nem kezdtek egymáshoz vonzódni. úgyhogy csak óvatosan.
2013. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
neem nem szaladtam máshoz erről szó sincs hanem elhívott bulizni én nem vagyok már 15éves hogy 5perc alatt szerelmes legyek :) csak egyszerűen jól esik hogy végre valaki figyel rám és nem tudom mit kellene most tennem de szerintem lazán veszem és elmegyek vele, van elég önkontrollom hogy ne csináljak ostobaságot
2013. febr. 9. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy egy sráccal mennél randizni. Vagy baromira összeszarja magát, hogy elveszíthet téged, vagy egyáltalán nem vagy fontos neki...
2013. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) oké
2013. febr. 9. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Nah elmentél bulizni? Hogy sikerült? Barátodnak elmondtad mire készülsz? :D
2013. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
elmentem bulizni és nagyon jól éreztem magam:)) elmondtam a barátomnak és tök normálisan fogadta.. úgy volt vele hogy ez már kijárt nekem és jogosan buliztam szét magam
2013. febr. 12. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!