Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha sokszor megérintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha sokszor megérintem azt akit szeretek?

Figyelt kérdés

Amikor egy fiút nagyon szeretek sokat simogatom, cirógatom. Szeretek hozzábújni, megölelni, megfogni a kezét. Vagy a fejét simogatni, az arcát.. :)

vajon mi a faszt gondolnak rólam mi vagyok? :D

ez nekem sajnos reflexből jön és nagyon jól esik :D nem lehet hogy van aki túlzásnak érzi?

persze csak olyan fiúkat akikkel szorosabb a kapcsolat. érzelmi szálak is vannak ... jó látszik rajtuk hogy élvezik csak néha már azt veszem észre hogy állandóan csak cirógatnám szerencsétleneket.

(nyilvános helyen azért nem szoktam állandóan ezt csinálni. akkor ők húznak magukhoz..)

fiúúúúúk mi a véleményetek?



2013. febr. 9. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"vajon mi a faszt gondolnak rólam mi vagyok"

Egy tanulatlan kis leány.

2013. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bárcsak minden lány ilyen lenne. Csak sokan félnek kimutatni a szeretetüket, de te kérdező szerencsére nem tartozol közéjük.
2013. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Magyarország egyik legjobb gimnáziumába járok nem gondolom, hogy egy bizonyos szófordulat miatt ezt kéne írni.. :)

Köszönöm az építő jellegű, témához kapcsolódó megnyilvánulásodat. :)

2013. febr. 9. 14:40
 4/12 A kérdező kommentje:
elsőnek szól.
2013. febr. 9. 14:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Lovassy-s vagy?
2013. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem
2013. febr. 9. 14:43
 7/12 anonim ***** válasza:
asziszem ismerlek...te vagy az a lány, aki úgy mindig bujkál az emberekhez..
2013. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ilyet ne csinálj, csak ha többet is szeretnél az illetőtől. Engem nagyon összezavart ezzel egy lány. Ez nagyon félreérthető.
2013. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát azért én mindenkit nem cirógatnék... mert így azért nehezen fogsz normális pasit kifogni. Magamból indulok ki... hogyha én rád nyomulok, és azt látom, hogy utána tök random csávókat cirógatsz, szerinted akkor én szeretnék veled párkapcsolatot? Ezzel azt fogod elérni, hogy ki fognak használni, aztán csodálkozol, hogy miért dobnak utána.
2013. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"persze csak olyan fiúkat akikkel szorosabb a kapcsolat. érzelmi szálak is vannak ..."

nem szimpla barátokról van szó :)

2013. febr. 9. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!