Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el akit szeretek?

Figyelt kérdés
megszerettem valakit, de alig ismerem , 3évvel idősebb nállam, és tudom hogy nincs nála semmi esélyem. de én akkor is szeretem. mit tegyek hogy felejtem el?
2013. febr. 2. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok segíteni, csak együtt érezni veled, az illető 6évvel idősebb nálam.:) szóval a tiedből akár még lehet is valami, nem szabad feladni!:):D
2013. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 LiLike♥♥ válasza:
Nem akarlak leszólni. De ha alig ismered, akkor nem tudod őt szeretni. Max. csak kedveled. Egyszer majd jön valaki, akit majd megismersz és tényleg megszereted :)
2013. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) 1.válaszoló hát jó lenne ha lenne valami.. de ezt így megmondta hogy mivel még fiatal vagyok hozzá képest, nem akar semmit :(
2013. febr. 2. 19:46
 4/6 foreverinlove válasza:
3 evvel idosebb s te tul kicsi vagy neki?? Hany eves is vagy? Noverem ferje 17 evvel idosebb es 10 eve mar egyutt vannak boldogan! Szerelemben nincs korhatar. Tuti mas az oka, hogy nem akar veled lenni :(
2013. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ő 18 én 15. de szerinted akkor mi?:| mer aztmondta hogy jól nézek ki
2013. febr. 2. 19:53
 6/6 foreverinlove válasza:
Igazabol meg mindketten eleg fiatalok vagytok. Legyel turelmes! Van eleg idod meg rajonni mi az igazi szerelem ;)
2013. febr. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!