Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy igazából zsarnokoskodó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazából zsarnokoskodó, basáskodó embernek mikor jön elő az igazi énje párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem akarom nemekben felosztani,csak női szemmel vagyok kíváncsi erre a dologra.Ugye kezdetben mindenki a legjobb oldalát mutatja a másiknak részben azért is,hogy elcsavarja a fejét.Viszont senki nem bújhat ki a bőréből és egy idő után mindenkinek előjön az igazi énje.Mesélnétek ilyen történeteket?Tudom,hogy minden ilyen típusú párkapcsolatnak szinte sablonosan egyforma a forgatókönyve,de mégis kíváncsi vagyok arra,hogy aki olyan pasit fogott ki,akiről kiderült,hogy uralkodni akar a párján,ott mik voltak ennek a jelei?

2013. febr. 9. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez emberre válogatja.Aki jó ember imserő és nem csak a farkát vag a p*náját használja hanem közben az eszét is az észre veszi az elején.Persze mindenkinek vannak hibái ez nyíilvánvaló,ezért kell megimserni az embert és nem egyből beleugrani a kapcsolatban.Ha az ember nagyon szerelmes,akkor ha elmúlik a rózsaszín köd,akkor szokott megváltozni,vagy is nem megváltozik hanem amit te eddig jónak láttál az késöbb már nem tetszik ha elmúlt az eufória.Általában ez olyan 1-2 év között szokott lenni,de van akinél elöbb.Ha szerencséd van akkor olyan tulajdonságai vagy hibái vannak,ami számodra még elfogatható.
2013. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hogy uralkodni akar a párján,ott mik voltak ennek a jelei?


Ezt az elején nem fogod észre venni semmiből.Mert ilyenkor mindenki a legjobbat mútatja magából.Egyszerűen óvatosnak kell lenni és nem egyből közel engedni a másikat és nem egyből beleugrani.Sokan ott rontják el hogy nem ismerik meg egymást alapossabban.Én már tanultam belőle,nincs az a rózsaszín köd ami engem ettől eltántórítt!

2013. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzi, hogy végetértek a mézeshetek. Nálunk a családban két példa is volt erre, egyik alkalommal a 4. gyerek születése után jött elő (az első fiú születésekor), másszor meg az esküvő napján.
2013. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyébként van erről egy könyv:


Azt mondja, szeret, de lehet, hogy csak uralkodni akar? (valami ilyesmi)

Én azonban jobbnak tartom a felismeréshez a verbális agresszió tanulmányozását (Szavakkal verve c. könyv), mert egyrészt egyszerűbb, másrészt nem csak ehhez, hanem mindenféle emberi viszonyhoz alkalmazható útmutató!

2013. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Személyesen pedig azt tudom mondani, hogy nem lehet megélni a szeretetet, ha a kedvesed hajlamos a verbális agresszióra, tehát kritizál, ellened beszél, fájdalmat okoz, érzéketlen, szóval ami a könyvben van, nagyon, nagyon jó!
2013. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzi, hogy nyeregbe került. Ennek sok oka lehet: anyagi- érzelmi függés, gyerekszületés, haláleset- bármi olyan szituáció, amiben tartósan ő dominál.
2013. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!